Wpis z mikrobloga

#pytanie do ekspertów. Od dwóch dni na moim balkonie przebywa taki oto #smiesznypiesek

Nie za bardzo wiem co z nim robić. Dałem mu pić i jeść, byłem pewien że zaraz odleci jak zbierze siły, ale chyba się na to nie zapowiada...

Macie jakieś pomysły?

P.S:próbować jeść go nie będę, bo na pewno smakuje jak kurczak( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #ornitologia #zwierzeta
galapagos - #pytanie do ekspertów. Od dwóch dni na moim balkonie przebywa taki oto #s...

źródło: comment_hw7EXFoPd9Eq9lZycTKBJacbUT6Hrjdb.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@galapagos: Teść hoduje gołębie i mówi że w takich sytuacjach nie należy nic robić oprócz może postawienia jakiegoś spodka z wodą. Hodowcy wypuszczają gołębie dla treningu oraz eliminacji najsłabszych osobników. Takie które nie wracają z podróży są spisywane na straty. Jak wróci to dobrze jak nie to też nie płaczą po gołębiach. W sezonie jak wypuszczał gołębie z Niemiec wróciło tylko ok 3/4. Reszta przepadła zdechła albo pewnie gościła na takich
  • Odpowiedz
@cenzor123: cóż opieram się na internetach wyłącznie, nie mam żadnych doświadczeń z hodowlą gołębi (choć te same internety pokazują, że "bociany" nie mają takich czapeczek)
  • Odpowiedz
@JazzBlurr: > przykro mi to dla ciebie przełamać, ale on umiera. Handluj z tym. ()

Masz całkowitą rację. Załatwiłem mu już nawet miejscówkę u hodowcy, ale chyba tej nocy nie przeżyje, bo zaczyna się przewracać..
  • Odpowiedz