Wpis z mikrobloga

  • 64
Ludzie nie rozumiem was. Zaden nie przytoczy ANI JEDNEGO argumentu dlaczego Marian Kowalki jest zlym kandydatem a tyle osob wylewa pomyje na czlowieka. Zalosny jest ten wasz lewacki bełkot. Lepsi dla was sa populisci i moralni degeneraci w stylu grodzkiego i millera niz powazny czlowiek. Zal mi was cwiercmozgi.
  • Odpowiedz
@Polska4Ever: Nie rozumiem skąd ten cały "hejt" na niego. Wg mnie jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. Jest zdecydowany i stanowczy. Nie jest miękką fają jak wszyscy poprzedni prezydenci po transformacji do teraz, a jednocześnie głosi sensowne poglądy.

@wkrk Najpierw zapoznaj się z poglądami Kowalskiego, a dopiero później zaczynaj komentować. Jakbyś zrobił to może nie pisałbyś takich głupot o Kościele. MK wspominał, że sam największe poparcie ma wśród ludzi
  • Odpowiedz
@uszyk90: Ja ci odpowiem. W ostatniej debacie prezydenckiej (Kowalski startował z KW RN na prezydenta Lublina) polityk nie miał żadnego planu na swoją kandydaturę, obiecywał gruszki na wierzbie (transnarodowe drogi!? współpraca energetyczna z Ukrainą!?), jego projekty nie miałyby prawa bytu bez funduszy resortowych. Taki to mały człowiek - startować na prezydenta polskiego miasta a zachowywać się jak król europejskiego mocarstwa. Drugi powód żałosności kandydata to jego poglądy obyczajowe i gospodarcze
  • Odpowiedz
Brak mi slow. Jestescie po prostu intelektualnimi przygłupami bez wiedzy na temat pogladow czlowieka, ktorego bez zadnego wytlumaczenia opluwacie. Nie ma sensu z wami rozmawiac lemingi. Mam nadzieje, ze dorosniecie jeszcze i zmadrzejecie.
  • Odpowiedz