Wpis z mikrobloga

@trzeci: mam, ale już średniawki. Nocnych nie mam wcale, byłem tam za dnia. Rok temu jedynie spałem w namiocie rozbitym przy samym samolocie, ale mieliśmy pochmurne niebo więc zdjęcie niemalże identyczne.

@AvantaR: Nie, chociaż z fotografią mam wiele wspólnego. Z zawodu jestem grafikiem 3D.
@AvantaR: Ja nie jestem autorem tego posta - ale sam łapie się na tym że potrafię wydać dużą kasę na jakieś zabawki... Faceci nigdy nie wyrastają z zabawek, zmienia się jedynie ich cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AvantaR: Fotografuję hobbistycznie, ale dzięki aparatowi również zarabiam na jego przeróżnym wykorzystaniu, także był to wydatek, który szybko się zwrócił. Hobbistycznie nagrałem film timelpase o Islandii, po czym zacząłem dostawać zlecenia na timelapsy w Polsce. Na hobby również można zarabiać i tego życzę każdemu.
@AvantaR: uparcie będę stał przy twierdzeniu, że jest to hobby :) Tylko dodatkowo ktoś chce za nie płacić. Jeżeli dostaję zlecenie na nakręcenie timelapse - nadal traktuje to jako zabawę a nie coś, co przynosi mi dochód. Kasa to tylko dodatek do tej piaskownicy.

edit ze zmęczenia: masz rację, inwestycja w siebie!