Wpis z mikrobloga

Jestem dobrym kolegą, dlatego dla znajomych, którzy utrzymywali ze mną kontakt za pośrednictwem serwisów społecznościowych podczas mojej nieobecności w kraju... przygotowałem prezenty :D A właściwie paczki. To co widzicie idzie do podziału... na kilka osób, których liczbę jestem w stanie policzyć na palcach jednej ręki.



Jutro wyjeżdżam. Życzcie powodzenia :)

Aż nie mogę się doczekać. Pół roku mnie nie było w kraju ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rezixwniemczech

#niemcy #zagranico #slodycze #czekolada #swieta #heheszki
R.....x - Jestem dobrym kolegą, dlatego dla znajomych, którzy utrzymywali ze mną kont...

źródło: comment_PVHtuHSOUFP0xIBCPbS452GpvUsjzrxE.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lycamob: wiesz, mozna sobie i pozwolic raz w miesiącu. tylko osobiście nie uważam, ze ogladanie starych ryjów znajomych, którzy żyją własnym życiem tam, a Ty zyjesz tu, i do tego słuchania stękającej rodzinki jest warte tych 4 stów, za które mogę sobie kupić nowy telefon czy cokolwiek innego. :P
  • Odpowiedz
@ArchaAniol: czego wspolczuc? z rodziną jest kosa, a poza tym #!$%@? te sluchanie "a bo tu bieda blabla, leki takie drogie blabla", a znajomi to rzecz ruchoma. choć mam sentyment do dwóch, trzech osób z którymi przyjaźniłem się mocno 10 lat i były niesamowite inby, ale wszyscy żyjemy swoim życiem i nie widzę sensu walić po 1500km żeby tylko sie spotkac raz na pół roku.

Tak samo nie rozumiem posiadania
  • Odpowiedz
@mentosh: Wracam do kraju praktycznie dwa razy w roku. Na święta i wakacje. W Niemczech nie mam żadnej rodziny. I kontakty tu jakoś inaczej się zawiera... Mimo, że jestem tutaj od 1,5 roku to wciąż mnie ciągnie do polski. Nie na stałe, ale odwiedzić czasem mam chęć.

W Polsce jestem w stanie wytrzymać 3 tygodnie. Potem już mam dość tego wszystkiego i wracam :)

@ggggunit: A kto by
  • Odpowiedz
@mentosh: Dziewczna to tam pol biedy. Znam tu na prawde mase Polakow ktorzy maja w PL zony, a zjezdzaja 4-5 razy w roku. Wielu z nich jest w takcie budowania domu.

Ja poznalem takich przpadkow mase i specjalnie takich ludzi denewuje cytujac mojego kolege ktory powiedzial ze "baby i psa nie upilnujesz"((oo))
  • Odpowiedz