Wpis z mikrobloga

Witam,

Poszukuje pinlie zaproszenia do kupna OnePlus One. Chcialbym zrobic prezent-niespodzianke bratu na swieta, ale za cholere nie moge sie doprosic o zaproszenie na forum OnePlus.net

Jezeli ktos jest w posiadaniu/wie kto moze byc w posiadaniu takiego zaproszenia to prosilbym o kotakt ze mna na prv.

Gotowy jestem odwdzieczyc sie szlachetnym trunkiem/kwiatami lub inna pierdólka za ten mily gest.

Dziekuje!

Smys

#oneplus #oneplusone #kupiepiwozazaproszenie #wyslekwiatyzazaproszenie (tylko rozowe paski - nohomo :) )
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smys89: Może i jakimś kurierem i jakimś cudem by dotarło. Tylko, że kurierem masz zawsze urząd celny na paczce a więc 23% VAT dolicz do ceny i licz na to, że na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia kurierzy i sklepy internetowe działają tak samo jak w reszcie roku.

Na wysyłkę pocztą nie licz na pewno. Za tydzień to może jakimś cudem ją rzeczywiście wyślą :D
  • Odpowiedz
@vlodar: @smys89: Nie wiem ile teraz trwa wysyłka, ale jak w połowie września zamawiałem swój tel. to przyszedł po tygodniu. Dokładnie:

data zamówienia (mail od oneplusa)- your Order placed on September 13, 2014 5:13:51 PM BST

data dostarczenia przesyłki (mail od ups)- Data i godzina doręczenia: 19-Wrzesień-2014 / 2:00 po południu
  • Odpowiedz
  • 0
@smys89: I jak, udało się? Trochę po czasie, ale mam zaproszenie jakby co :)


@2plus2razy2: tak mam juz. Zamówiłem i czekam ;) dziękuje jeszcze raz za pomoc. Jakby co to tez mam wolne zaproszenie. Jeśli ktos potrzebuje to daj znac. ;)
  • Odpowiedz