Wpis z mikrobloga

@endymion80: Jeżeli Sony byłby rosyjski też tak samo bym go zachwalał, akurat to dla mnie nie ma znaczenia. Ostatni raz temat kupna telewizora przewałkowywałem jakieś 2 lata temu i nie jestem w temacie co teraz jest dobre. Jedno jest pewne od samsunga jak najdalej.
@Improssible: Ja mam Philipsa, ma jakieś tam funkcje dla graczy (ale i tak gunwo więc nie uzywam), dźwięk był spoko, ale kupiłem sobie kino domowe więc wyłączyłem głośniki z tv. Obraz zajebisty, funkcje smart #!$%@? + ambilight zajebista rzecz, ale wiem, że można kupić te raspberry pi i samemu dodać ledy.
@endymion80: Czy ja napisałem że dla mnie najważniejszy jest dźwięk? Owszem obraz jest ważny, ale co mi po dobrym, ostrym obrazie jak dźwięk mam jak z "smartphona" zero basu, jakby grało z muszli klozetowej. Nie będę specjalnie odpalał kina domowego aby domownicy mogli pooglądać bzdetne seriale.
co mi po dobrym, ostrym obrazie jak dźwięk mam jak z "smartphona" zero basu, jakby grało z muszli klozetowej..


@Improssible: Heheheh, kompletnie nie kumasz :D TELEWIZOR jest od OBRAZU, nie od dźwięku :) Chcesz dźwięk - kup sobie kino domowe. Pozdrawiam i całuję :*