Wpis z mikrobloga

jak dziś pamiętam swojego pierwszego bana na wykop.pl

tuż po aferze z najbardziej znanym wykopowym kucem, wrzuciłem wpis o treści:

co sądzicie o Axelio?


wykopowicze z wykop.pl nie przebierali w słowach, większość komentarzy prezentowała się mniej więcej tak:

śmieć


człowiek guwno niech umrze


#!$%@? lucka

tak mie się te komentarze spodobały, że wyedytowałem wpis i zmieniłem pytanie na

co sądzicie o m__b?


i nagle wszystkie komentarze wyglądały tak, jakby były kierowane do twórcy kwejk.pl, Michała.

dostałem bana za manipulacę

to był pierwszy wyraźny pokaz hipokryzji wykopowych moderatorów. obrażanie Axelio przeszłoby płazem, obrażanie twórcy kwejka - niedopuszczalne. równi i równiejsi. czy miecugow jest gorszym człowiekiem od papieża? #lippaa
powodzenia - jak dziś pamiętam swojego pierwszego bana na wykop.pl

tuż po aferze z n...

źródło: comment_H0rTAEQT0tEbWQhmkbxEnnRBdtiD2x8J.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
dostałem bana za manipulacę


to był pierwszy wyraźny pokaz hipokryzji wykopowych moderatorów. obrażanie Axelio przeszłoby płazem, obrażanie twórcy kwejka - niedopuszczalne.


@powodzenia: Chyba nie rozumiesz znaczenia własnych słów ?
  • Odpowiedz
@powodzenia: wyobraź sobie że jakiś facet co dzień rano idąc do pracy przechodzi obok twojego ogrodu i wrzuca tam kubek po kawie którą kupił 100 m wcześniej z Macu. Z pewnością coś z tym zrobisz, natomiast jeśli kubek lądował by u sąsiada niekoniecznie. Uczynek zły, ale to czy to zrobisz zależy od tego jak to w Ciebie godzi. To nie hipokryzja, tak już człowiek jest skonstruowany. elo mordo ;o
  • Odpowiedz