Wpis z mikrobloga

@aseeon: wygląda to obiecująco na pierwszy rzut oka. Normalnie się to zainstaluje na serwerku? Jak trafiłeś to będzie nagroda ;) Dodam, że chodzi o NAS/serwerek Synology DS 213j
@RARvolt: nawet daje, ale pomimo swej prostoty jest i tak za skomplikowane. Chodzi o prościutki knowledge. Grupa-temat-rozwiązania.

@aseeon: zaproponował wdzięczne rozwiązanie. Właśnie próbuję to postawić. Synology ma node.js i python więc pewnie się uda ;)
@aseeon: wszystko spoko ale głównym problemem jest to, że apka działa od momentu komendy npm start do momentu wyjścia z putty i zamkniecia sesji :/ A szkoda bo zaczynało to do mnie przemawiać. Masz jakiś pomysł na to?
@bzyq81: tak, naucz się podstaw linuksa (bez zgryźliwości) i tego urządzenia na którym to odpalasz

jeżeli wszystko działa w nim (tym urządzeniu) normalnie, to możesz odpalić chociażby przez aplikację

screen
i po wyjściu wszystko dalej będzie uruchomione
@aseeon: Dobre zadanie mi dałeś z tym Raneto :) Ogarnąłem instalkę, zabezpieczenie folderów przez BasicAuth. teraz ogarniam apkę screen (na Synology znów jest inaczej) oraz kwestię tego, że Reneto pomija BasicAuth - do folderu się nie wejdzie z paska adresu ale po porcie 3000 apka działa dalej - jest dostępna z zewnątrz. nauka trwa;)