Wpis z mikrobloga

Wczoraj jeden z bohaterów "Afery Madryckiej" - Mariusz A. Kamiński - było gościem Kamila Durczoka w Faktach po Faktach. Unikał odpowiedzi na kluczowe pytania.

Zastanawiamy się, co myślicie o tłumaczeniach Kamińskiego?

Przekonują Was? Klasyczne: nic się nie stało i wszystko jest ok?

Kamil Durczok: Panie pośle, pan mi nie odpowiada na żadne z moich pytań.

Kamiński: wylano na nas kubeł pomyj i dokonano linczu medialnego.

Cała rozmowa tutaj.

#aferamadrycka #polityka #4konserwy #neuropa #kaminski

PS

  • 51
  • Odpowiedz
kogo obchodzi 3 byłych (już) posłów, kiedy marszałek sejmu robi nas wszystkich nadal ostro w bambuko ?


@milkman2: o marszałku też masz obszerne materiały, wszystko znajdziesz w naszym dzienniku i na jego www :)
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer:

Myślę że jeśli coś nie jest samochodem, to nie obowiązują zasady VAT dotyczące samochodu.

Jeśli coś nie jest kilometrówką, to nie stosują się zasady dotyczące kilometrówki.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: na dnie wykopaliska też się znajdują materiały, które opisują jakie to TVN i PO są prawdomówne. Przykro mi nie przekonacie mnie. Niestety nie będę wam nabijał wejść na www. (,)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN:

No ciekawe czy będzie przepytywany tak samo jak Kamiński.

Ciekawe czy Durczok też będzie przerywał co 10 sekund i zadawał po 10 pytań na minute, nie pozwalając niczego wyjaśnić. Ciekawe czy powie że nie interesują go posłowie opozycji, jak Radek zacznie mówić że robił tak samo jak
  • Odpowiedz
@FaktyTVN:

To nie są teorie spiskowe, tylko obserwacje z oglądania waszych "materiałów".

Poza tym jestem bardziej wyborcą PO, niż PiS, więc to dziwne że widzę w waszej stacji nachalne zwalczanie partii której nie lubię, a jednocześnie widzę promowanie i wybielanie partii którą lubię bardziej.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN:

Albo jak to jest że Krzysztof Ziemiec z TVP Info, potrafi przeprowadzić wywiad na ten sam temat, bez przerywania i robienia głupich uśmieszków, a Durczok nie potrafi ?

Tzn Durczok też potrafi, ale jak rozmawia z kimś z PO, bo z osobami z PiS KNP RN SP jakoś mu nie wychodzi.
  • Odpowiedz
Zastanawiamy się, co myślicie o tłumaczeniach Kamińskiego?


Przekonują Was? Klasyczne: nic się nie stało i wszystko jest ok?

@FaktyTVN: I wcale nie sugerujecie odpowiedzi.

Tak czy inaczej, na pewno Durczok poprowadzil tak rozmowe, zeby Kaminski nie mial nawet najmniejszej mozliwosci oborony.
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej, na pewno Durczok poprowadzil tak rozmowe, zeby Kaminski nie mial nawet najmniejszej mozliwosci oborony.


@miki4ever: Bzdura. Nie odpowiadał na pytania i omijał je. Zresztą to widać.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Bzdura, nie kojarze, zeby mogl chociaz jedno zdanie dokonczyc.

Zreszta, akurat nie widzialem specjalnie polemiki z tym co mowil Kaminski, nadal nikt nie byl w stanie obalic ich linii obrony, a patrzac na to jaka nagonka na nich byla to powinno sie to stac od razu.

Tak samo z Sikorskim, ktory obrywa praktycznie za nic. Takie sa media w dzisiejszych czasach, zero faktow, tylko pudelek.
  • Odpowiedz
@AllGabonim: Nie odleciałem, tylko widziałem oba wywiady, ten na TVN Durczoka i ten na TVP Info Ziemca, to była diametralna różnica i gdybym miał wybrać gdzie był dziennikarz, a gdzie kabareciarz, to zdecydowanie dziennikarzem był Ziemiec.
  • Odpowiedz