Wpis z mikrobloga

Wybacz mi mirko bo zgrzeszyłem xD Wychodzę z kościoła, rozglądam się wokół, patrzę a obok mnie idzie nasz Wielki Rodak Noblista Prezydent Mirko Szanowny Pan Lech Wałęsa wraz z byłą Pierwszą Damą. Ludzie co ja wtedy poczułem to ja nawet nie! na pewno było gorąco xD no ale dobra myślę sobie o mirko i gorących patrząc na prezydenta, a on sobie na legalu wyciąga telefon i odpala wykop xD ja takie 'O #!$%@? wreszcie mam okazję zobaczyć po jakich krańcach mirko leszke buszuje' Ddface.jpg

No to postanowiłem: idę za nimi. No i tak idę i łypię okiem na telefon Leszke. @kamdz, @FilozofujacaCalka, nawet @pro100wryj i @yanosky przeglądał xD (#nsfw). Trzymał telefon tak żeby żona nie widziała więc miałem doskonały wgląd gdzie mirkuje. Włączył normalne mirko i przesuwa w dół, nagle dotarł do zdjęć fekaliów i gejów z nocnej. Zaczął się ksztusić i zamiast scrollnąć w dół próbował oddalić widok obrzydlistwa od swojej twarzy. Przyznam szczerze że ciekawość mnie zwiodła bo bylem blisko Leszke i kiedy odsunął się od telefonu niechcący potknął się o moją nogę. Upadł dosyć boleśnie i zaczął krzyczeć '#nocnacwel' co jego żona poczytała jako bezsensowny krzyk wywołany bólem. Stanąłem jak głaz. W moim umyśle zaczęła się krystalizować myśl że to ja byłem pośrednim sprawcą nieszczęścia. Cholerne zielonki wrzucające głupie zdjęcia na nocnej! Szybko oprzytomniałem i zadzwoniłem po karetkę. Czekając na nią i chcąc pocieszyć Leszke przyklękłem obok niego i wyszeptałem '#wmoimsercutylkomirko' a on odpowiedział 'za te zdjęcia gówna #bedzieban, ja już dopilnuje że sprawca tego nigdy nie #!$%@? w gorące ♨!'

Podał mi telefon i kazał napisać kilka słów, bo on sam nie ogarnia klawiatury dotykowej w Androidzie, dlatego pisze zawsze coś w rodzaju #dd. powiedział, że za to złamanie wrzuci zdjęcie z tym opisem i #!$%@? się w gorące tak jak nigdy wcześniej. Pamiętam te słowa dokładnie, jakby mi je wypowiedział przed chwilą. 'No to i mnie się przytrafiło złamać nogę, na prostej drodze! nikt nie zna dnia i godziny...'

Ze zdenerwowania nawet nie użyłem interpunkcji, ale i tak spełniłem swój obowiązek Mirka i obywatela.

Wybaczycie mi obrażenia które zadałem Leszke?

#truestory #lechwalesa #leszke #mirko #moje #pasta #lechwalesacontent

Wołam @CzuowiekPor i @eriborewicz07, pozdro cumple xD
  • 3