Wpis z mikrobloga

#gadzibastion Heeeloooł!

Wczoraj znalazłam chwilkę i stworzyłam prowizoryczne miejsce do robienia zdjęć :D Udało mi się nawet zrobić kilka nie najgorszych zdjęć (biorąc pod uwagę warunki i możliwości sprzętowe. Łącznie padło 634 zdjęcia, wstępnie wybrałam 104, a ostatecznie po obróbce pewnie zostanie max 30 sztuk. Czasu na obróbkę nie ma, bo w ciągu ostatnich 5 dni sprzedałam naście terrariów, a same się nie zrobią, wszystko przed 22 grudnia muszę wysłać, więc dupa ;D

Tak więc:

BETA W sumie to zwykle nieuchwytna, trudno jej zdjęcie zrobić, bo ciągle biega

Beta znowu Jakie ona ma cudowne oczyska :3 przepiękna, albinotyczna odmiana ()

I z jęzorem :D

I największy wonsz, ze sznurówek - Butter motley. Rośnie jak na drożdżach, je coraz większe i coraz więcej myszek, tyje jak wariat:D

Co jakiś czas będę wrzucała nowe zdjęcia!

PS. Te płyty, na których były robione zdjęcia, to kawałek terrarium klienta. ( ͡ ͜ʖ ͡) Czasem się do czegoś przydają ;DD

#gadzibastion #zwierzaczki #gady #terrarystyka #szczecin @Gravedigger @pankara #pankara :D @Dipolarny
Khaleesi - #gadzibastion Heeeloooł!



Wczoraj znalazłam chwilkę i stworzyłam prowizo...

źródło: comment_1LPPN1d9U4eNwZpYF6Xb75tzdgItUUbi.jpg

Pobierz
  • 14
@kj5: a co z nim zrobić? Bo w sumie tak kombinowałam coś, ale nic konkretnego..:D

@gulamin: Canon SX170 IS, nie przeszkadza, w terrariach też mają mocne lampy ;)

@Dipolarny: :3

Wenszyk dostał maciupkiego oseska po 2 tygodniach, tak jak mówiłeś, zjadł i się oblizywał. Po tygodniu znowu dostał. I w sumie zaraz znowu karmienie. Dobrze mu poszło, nie ma żadnych problemów już, kupka czysta ;)
@gulamin: co Ty, to takie na mój użytek, do sklepu mojego ;) A myślisz, ze warto? Nie za bardzo się na tym znam nawet... ;)

@kj5: o kurde, no dobra, poczytam ;) Tylko ze mnie żaden fotograf, ani nawet chęci większej nie ma ;D

@Dipolarny: tak, zwracam na niego szczególną uwagę, ale będzie dobrze ;)
@Khaleesi: zdjecia fajne moze akurat cos skubniesz. I niszowe. Przestudiuj stoki co maja w tej tematyce moze akurat trafisz. Albo zmienisz nieco scenografie i cos trafisz. Nie spróbujesz nie zobaczysz. A satysfakcja jak sie sprzeda duza.