Wpis z mikrobloga

@Groteskowy: kurde, pewnie zaraz zostanę ostro zjechany, ale co w nim jest takiego niesamowitego? Nie ma rąk, no przykro mi z tego powodu, ale tak poza tym to jego streamy jakoś specjalnie pasjonujące nie są, nic mądrego nie mówi, dużo, często niepotrzebnie przeklina Jeszcze rozumiem, jakby w tego cs'a jakoś wybitnie grał, chociaż pod względem taktycznym czy komunikacji z drużyną, ale w tym też gra jak silver.
@only: Przecież nikogo nie obchodzi sam fakt tego że gra w grę, tylko tego że gra w grę stopami. #!$%@?, na główną wchodziły AMA z gościem któremu schodziła skóra, a nie chcecie z genetycznie zniekształconym chłopakiem który gra nogami na turniejach? o.O przecież sam fakt jego schorzeń i tego jak je godzi z normalnym życiem jest ciekawy.
@kkeE: tak, i gra człowiek bez sprawnych rąk. Nie patrz na to przez pryzmat "ooooo on jest przecież silver 2 albo 3, gównoo", #!$%@? kogo obchodzą te wasze growe rangi. Chodzi o sam fakt tego że jest koleś z tak dużą niepełnosprawnością, która nie przeszkadza mu normalnie żyć, realizować pasji i nie być w niej jednocześnie outsiderem, realnie rywalizując z graczami zdrowymi.
@Groteskowy: widziałem kilka jego videoblogów i chwała mu za to co robi, bo ja bym się chyba pochlastał z rozpaczy, aczkolwiek patrząc z drugiej strony to dla niego to jest normalna sprawa i wcale nie ma jakichś wybitnych przemyśleń i przekazu, co właśnie wychodzi w tych filmikach. Nie wiem czy jest w stanie dostarczyć czegoś ciekawego w tym ama.