Wpis z mikrobloga

#fifaleague - dzięki za sprawne rozegranie (prawie) wszystkich meczów. Gratuluję wygranym i sorry za nie nienajlepszy kontakt ze mną ;)

Mecze 1/4 finału wyglądają następująco:

1. @JEIcam9 - @hurdlple

2. @devo396 - @suter

3. @Jach00 - @pernikovy_tatko

4. ........ - @xWaleq

Nie ma jeszcze wyłonionego zwycięzcy meczu @Miecinka – @dmxo. @Miecinka pisał do mnie, że @dmxo się nie odezwał. Daję mu ostatnią szansę ;) Dopiero teraz mam wolną chwilę na wykop, więc zaraz napiszę do niego PW i może uda się rozgrać zaległy mecz ;) @xWaleq - musisz poczekać na swojego przeciwnika chwilę dłużej, sorry ;)

Na rozegranie spotkań macie czas do czwartku do 23:59. Mam nadzieję, że to wystarczająco dużo czasu :)

Ostatnio o tym zapomniałem, poradziliście sobie doskonale, ale żeby nie było wątpliwości - w przypadku remisu gramy dogrywkę (klasyczną), a dalej rzuty karne :)

Powodzenia!
  • 6
Przypominam, że dzisiaj środa - czas ucieka. Dostałem info że jedna "para" będzie w stanie rozegrać mecz dopiero w piątek więc żeby było sprawiedliwie, deadline przesunięty jest na piątek, 23:59.

Czwarta para ćwierćfinałowa to @Miecinka - @xWaleq. Niestety @dmxo nie odezwał się, wobec czego przegrał walkowerem.

Powodzenia! ;)

(wołam tych, którzy jeszcze nie rozegrali meczów - @Jach00 @pernikovy_tatko @JEIcam9 @hurdlple)
@devo396 @Jach00 @xWaleq

Siema! :)

Po ciężkim weekendzie czas zając się ligą. Widzę, że @JEIcam9 i @hurdlple nie rozegrali swoich meczów. Na PW skontaktowałem się z @hurdple, mam nadzieję, że uda nam się szybko rozwikłać przyczynę takiego stanu rzeczy, no i że sam mecz też się odbędzie. Jutro o tej porze wszystko powinno już być jasne, na razie musicie więc chwilę wstrzymać się z meczami półfinałowymi ;)