Wpis z mikrobloga

TL;DR


Co to się dzieje, przypadkiem wpadłem na filmik z gameplayu nadchodzącego na konsolę PS4 Uncharted 4 (wcześniej słyszałem tylko o tej serii), tak sobie oglądam i stwierdzam o kurde fajnie to wygląda, rozgrywka interesująca, grafika przepiękna, a że mam 7 letniego kompa i ostatnio zastanawiam się co lepiej byłoby sobie sprawić PS4 czy PC, to teraz jestem bardziej za konsolą. No nic. Po obejrzeniu 15-minutowego filmiku, zaglądam w komentarze, a tam co? same ból dupy od #pcmasterrace że hurr grafika do dupy durr crysis w 2007 roku miał lepszą XDD Powiem szczerze, że dla mnie to taka grafa to jest wypas i nie oczekuje od gier więcej, za to klimacik i gameplay miażdżą. Powiedzcie mireczki, czy jak gram głównie w weekendy (niedzielny hehe gracz) i trochę w ciągu tygodnia, wolę się skupić na jednym tytule i pograć weń dłużej, nie przeszkadza mi grafa w grach konsolowych, to lepiej brać PS4 czy jednak mimo wszystko składać peceta, bo tak przecież lepiej. Nie spieszy mi się aż tak z decyzją. Zastanawiam się też nad starą PS3, bo takie gry jak Uncharted, RDR czy God of War, w którego miałem przyjemność grać na PSP kuszą.

Uncharted 4 gameplay

#konsole #ps4 #ps3 #gry #uncharted4 #pcmasterrace
  • 21
@rkore: hmm no właśnie to jest niezły pomysł, sporo tytułów starych, które mnie interesują, a nawet te multiplatformowe, których mój 7letni blaszak nie pociągnął tam są, jak AC4 czy Shadow of Mordor. Tylko jak to jest, lepiej kupować używaną czy nową?
@arko123: Co to znaczy biedne, tnie sie? Nie ma jakiś istotnych opcji z gry, coś zostało wycięte? Bo jeżeli chodzi tylko o grafe to mi to nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mormont: sprawa jest prosta:

- PC jezeli chcesz wydac ok 3tys na kompa i placi ~100zl za gry, ktorych pozniej nie odsprzedasz. gry maja ladniejsza grafike i plynniej chodza

- PS4 konsola za 1300zl, gry kupujesz uzywane, przejdziesz i odsprzedajesz za 10zl mniej. minusem jest abonament ~120zl rocznie, ale za to dostajesz co najmniej 24 fajne gry (2 gry miesiecznie)

Zalezy tez w jakie gry grasz.
PC jezeli chcesz wydac ok 3tys na kompa i placi ~100zl za gry, ktorych pozniej nie odsprzedasz. gry maja ladniejsza grafike i plynniej chodza


- PS4 konsola za 1300zl, gry kupujesz uzywane, przejdziesz i odsprzedajesz za 10zl mniej. minusem jest abonament ~120zl rocznie, ale za to dostajesz co najmniej 24 fajne gry (2 gry miesiecznie)

@Re-volt: Co Ty #!$%@?. Z odsprzedażą gier jest na odwrót z tą różnicą, że na konsole
@Mormont: btw 51:13 spadl przez mape jak w ac unity Xd ale i tak wyglada zajebiscie. strzelanie i ai wrogow wziete z the last of us. klimat i fabula tez bardziej dojrzala, bede bral ps4 dla takich exclusivow