Wpis z mikrobloga

@Niczyji: działanie opiszę Ci krótko, na podstawie mojej wczorajszej przygody.. 3 małe kreski, jakieś 0,3g i do 5 rano siedziałem w "pseudo kasynie" tj. budce z automatami i zostawiłem tam 2000 zł, które właśnie wczoraj wpłynęły mi na konto z lokaty 3-miesięcznej, wróciłem do domu poleżałem do 10 i tak siedzę do teraz, dopiero zjadłem barszcz czerwony i wypiłem szklankę herbaty, zaraz zapalę 1 fajkę bo w trakcie mojej "gry"
  • Odpowiedz
@Niczyji: nie, nie korzystałem z tora. eh przystopowalem z hazardem na jakieś 3 miesiące, a wczoraj tak jakoś.. chyba z nudów i z przypływu euforii, że nagle na koncie mam 2000 nie wiem skąd ( potem sobie przypomniałem że przegrałem lokatę ) :( teraz straszny smutek.
  • Odpowiedz
@Horbi: szkoda mi Cię ziomeczku, wpadles w problemy, tylko obiecaj sobie zeby nigdy nie próbowac opiatów[hera,kodeina,metadon], bo masz strasznie podatny organizm na uzaleznienia.

pewnie frajda fajna, ja akurat tego bym nigdy w zyciu nie sprobowal tego oraz opiatów, reszte to tam #!$%@?

pozdro cumplu
  • Odpowiedz
@Niczyji: dzieki, obiecuje sobie bo nigdy mnie nie ciagnelo do innych uzywek, zawsze lubiłem coś co da mi "moc", a nie jakieś urojone przyjemności.. ale niestety meth ma wlasnie swoje minusy.. ze sie wkrecasz w cos mocno :( i mialem moment, w ktorym po kilku godzinach gry byłem po prostu na 0, moglem wyjsc i jechac do domu i stwierdzic "no fajnie, pogralem sobie, mam tyle kasy ile mialem, spoko",
  • Odpowiedz
@Horbi: kurcze, ja nigdy nie grałem, maksymalnie to puszczalem lotto, widzę że wpadłeś w tarapaty.

musisz zaprzestać albowiem sie stoczysz w #!$%@?, juz jestes na dnie, ale moralnym, bo to ze masz prace to kwestia czasu ze cie wyjebia:<

ziomku bierz sie w garsc!!!

psychodeliki > extazy> ............ długo długo nic.... > reszta dragów
  • Odpowiedz
@Horbi: jeszcze trochę i przegrasz całą wypłatę w dzień jej otrzymania a potem będziesz #!$%@?ł suchy chleb. O ile do narkotyków nic nie mam to #!$%@? mnie niemiłosiernie debilne uzależnienie od wciskania przycisku na automacie i wpatrywanie się w niego i słuchanie tej muzyczki. Ale dla Ciebie to pewnie jak trans. Nie odchodzisz bo "zaraz da"?
  • Odpowiedz