Wpis z mikrobloga

@Perlo: Mistrzu bukmacherów, wróciłem dopiero co z pracy i czytam właśnie tego posta za 30zł typy prywatne. Ile trzeba będzie mieć wpłacone złotych u bukmachera żeby się w to bawić i te 30zł się w miare wróciło? Poprostu nie przelewa mi się. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam i przepraszam jak gdzieś już odpowiadałeś na takie pytanie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czoznek: Ciezko powiedziec szczerze mowiac. Bo po pierwsze to kupujemy typy od dobrych typerow, ale nikt nie powiedzial ze placisz wiec zarobisz ;) Tak to nie dziala i mam nadzieje wszyscy sa tego swiadomi.

A wplacone to mozna miec w zasadzie ile sie chce. Wplacisz 100zl to mysle ze grajac wtedy 10zl plaska stawka na typ spokojnie wyjdziesz na tyle zeby te 30zl odrobic i cos jeszcze na plus byc.
  • Odpowiedz
@Perlo: Dzięki, mam odłożone 150zł. Myśle, że w to wejde jeszcze musze tego skrilla ogarnać bo nie wiem co to. Może się akurat uda, bo jak gram sam u buka to się raz dorobiłem za 20zł 200 zł - wypłaciłem 180 i poźniej z tych 20zł mam dziś 11zł. Nie moge się odbić od tego dna. A moje zasada byłą zawsze graj za 1/10 stawki jaką masz na końcie. Nie
  • Odpowiedz