Wpis z mikrobloga

@BlackLight: z klipsem są chyba metalowe a tak to nie mają sprzączki poza dziurą na sznurek w przeciw-dźwigni.

Swoją drogą to mam małego foldera masters'a z militaria.pl kupionego kilka lat temu i używanego normalnie. Wszystko w nim działa poprawnie, bardzo się jakoś nawet nie stępił. A tego sanremu co wszyscy polecają oglądałem i jakoś mi do gustu nie przypadł;/

http://www.wykop.pl/wpis/10296838/what-does-it-do-well-it-cuts-sure-there-are-knives/ <-- chwale się
  • Odpowiedz
@BlackLight: nie wiem mnie nie przekonał, jak jesteś z warszawy przejedz sie do świata noży tam jest dużo fajnych rzeczy :) mają crkt, svorda fajne noże markowane przez browninga i colta i mase innych
  • Odpowiedz
@BlackLight: Na początek najlepiej Sanrenmu 710. Mały (schowasz go w kieszeni lub zaczepisz klipsem i wcale go nie czuć), otwarta konstrukcja (szybko i łatwo go umyjesz z jedzenia lub innego ciętego materiału) blokada głowni (nie złoży się podczas cięcia na paluchy, blokada pewna nie brudzi się tak jak w liner-lock a obsługa taka sama), nierdzewny (nie trzeba co chwile usuwać wilgoci, aby nie zardzewiał). Nożyk można otworzyć jedną ręką (w
  • Odpowiedz
@fakdesystem: Kabar dozier ma blokadę back lock, trudniej go utrzymać w czystości w porównaniu do sanremu710 oraz bywa zawodna w porównaniu do liner locka. Jest droższy od sanremu a jakość głowni porównywalna do srm710
  • Odpowiedz