Wpis z mikrobloga

Dieta i te sprawy, od miesiąca zero czipsów, czekolady, słodkich napojów gazowanych i alkoholu, no chyba że piwerko w wekenda no ale piwo to nie alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°)... I już nie radzę sobie ze stresem, no telepie mną jak #!$%@?, ciężko mi się skupić i jakiś strasznie podrażniony jestem. Jak radzić sobie ze stresem? Jakieś tabletki? Ćwiczenia nie pomagają ani nic, nawet grać mi się nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mirko pomusz mi

Jakbym jakiś mirko psycholog wpadł na pomysł że to depresja to... nie, jestem za głupi na depresję ( ͡ ͜ʖ ͡) To chyba tylko nerwica połączona ze stresem.

#stres #zdrowie #dieta #pytanie #nerwica #psychologia
  • 8
  • Odpowiedz
@Stekso: I co? To od diety? Ja na diecie jestem od 3 miesięcy i pierwszy był najgorszy, także może minie. A może sobie za mało dostarczasz składników. Jest jeszcze opcja, że wcześniej stresy zażerałeś i to był Twój nałóg, wtedy będziesz musiał uzależnić się od czegoś innego.
  • Odpowiedz
@laura_schklovsky: Eee nerwice to ja zawsze miałem tylko że teraz jakoś bardziej mną telepie i myślę że to właśnie od diety, którą muszę przestrzegać bo później może być gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Shashek: Szkoda hajsu i wolę być czysty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stekso: No ale widocznie na zdrowie Ci to nie wychodzi w ogólnym rozrachunku. Nie jestem ekspertem, wiem tylko tyle co sama przeżyłam, ale idź zrób wyniki. Ja miałam wcześniej taki problem, że mnie karmili przez 7 lat antydepresantami wszelkiej maści i leczyli, bo było mi smutno aż w końcu lekarzowi pierwszego kontaktu przyszło na myśl, że może mam coś z tarczycą i dwa tygodnie po tym jak mi dali leki na
  • Odpowiedz