Wpis z mikrobloga

Pora na moje #pokazzakupy i to oczywiście z #aliexpress

Szukałem fajnego zegarka męskiego, nawiązującego do diverów i aviatorów. Znalazłem na Allegro model, który od razu mi się spodobał. Cena - 70 złotych z wysyłką. No to począłem szukać na Ali i znalazłem od razu ten sam model oferowany w różnych sklepach. Ostatecznie wydałem w przeliczeniu na PLN-y 32 złote, więc opłaciło się...

Towar szedł dokładnie 20 dni od daty wysłania. Wydaje mi się (choć nie wiem na pewno), że dość długo leżakował u Wujka Władka, chyba że szedł jeszcze jakąś inną drogą. Przeszedł gładko przez Urząd Celny w Warszawie, walnęli z tyłu koperty zieloną pieczątkę.

Jak oceniam zegarek? Czekałem z tą wrzutką, co by trochę go potestować. Jestem bardzo zadowolony. Solidne wykonanie, wszystkie funkcje działają. Bransoletę skróciłem sam bez żadnego problemu, bo majfrend zakładał chyba, że użytkownikiem zostanie jakiś Pudzian. Sama bransoleta z tworzywa sztucznego. Na wyświetlaczu folia ochronna, której świadomie nie zdjąłem - nie widać jej, a jednak chroni. Ze swojej strony polecam.
posener - Pora na moje #pokazzakupy i to oczywiście z #aliexpress



Szukałem fajnego...

źródło: comment_vSgd6r9suF7u7E6qV1CZlXTXUp6XcaFK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz