Wpis z mikrobloga

Jak ktos z Was podobnie jak ja, ma #rozowypasek ktory lubi lazic po gorach i nie kupil jej jeszcze prezentu swiatecznego, to moze skorzystacie z mojego pomyslu.

Mysle, ze motyw z kwiatem do oznaczenia kobiecej serii to zarabisty pomysl, ktory rozowy by sie nie ucieszyl? :D

Ostatnie dwa tagi adresuje do weteranow wedrowania po porade - model ktory wybralem to Deuter Zugspitze 20sl - moze w przeciwienstwie do mnie znacie sie na takim sprzecie i podpowiecie czy to dobry wybor?

#swieta #prezenty #rozowepaski #gory #wedrowanie
Triplesix - Jak ktos z Was podobnie jak ja, ma #rozowypasek ktory lubi lazic po gorac...

źródło: comment_6nnL7YLZ698OCXdnLlT6xP5lkN4ayffo.jpg

Pobierz
  • 19
@LOGlN: dlaczego? Na co zwrocic uwage? Zajrze na wyzej wspomniane fora, ale jak dotre do domu bo teraz jestem mobilnie, moze mi cos podpowiesz w miedzyczasie. Nie ukrywam, ze nazwa nie byla w moim przypadku bez znaczenia ;) Zugspitze to jej glowny cel wedrowkowy na nastepny rok.
@Triplesix: ja mam już drugiego deutera, mój były różowy też miała future. Po samym wyglądzie można ocenić ze ten co wkleiłeś jest raczej niski i szeroki. Modele futura są bardziej wyprofilowane i węższe, przez co wygodniejsze.
@Triplesix: Kwestia jest taka, jak wędrujecie po górach? Od schroniska do schroniska, czy jednodniowe wypady i noclegownia gdzieś w mieście etc. 20l sprawdzi się na opcję nr 2. Na stronie Deutera możesz porównać plecaki wybierz interesujące ciebie modele i zaznacz compare, a zobaczysz jakie mają zastosowanie praktyczne i czym się różnią.
@LOGlN: zasugerowalem sie opisem producenta ktory mowi, ze modele sl sa dopasowane do kobiecej budowy ciala, wiec nie przewiduje takiego problemu - dzieki za porade i ostrzezenie, zglebie temat.

@Varajin: ja w ogole nie wedruje, stad sie na tym nie znam ;) ona jednodniowe wypady, pod tym katem wlasnie wybieralem pojemnosc. Do tej pory smigala z moim plecakiem z lenovo na laptopa 15.6, na oko jest on sporo mniejszy.

Dzieki
@Triplesix: Futura lepiej sprawdzi się na wielogodzinne wyprawy, bo posiadają pas biodrowy. Ten model co Ty wkleiłeś to ma między innymi zastosowanie w mieście i takiego pasu nie mają. Jeśli Twój różowy lubi góry to na pewno ceni sobie komfort i wygodę i też skłaniałbym się ku linii Futura. Mam Future 40l i na 5 dniowe wypady schronisko-schronisko jest idealny.

Do zobaczenia na szlaku ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Triplesix: ten plecaczek jest bardzo mały. i bardzo słabo wygląda pas biodrowy - w zasadzie nie spelnia swojej roli. Ja mam ten: http://www.deuter.com/DE/en/sl-womens-fit/futura-30-sl-34244-69.html i na 1dno dniowe wyprawy jest w sam raz (spokojnie zmieszcze termos, jedzenie, raki, czekan, kijki, i jak potrzeba, gdy jest za ciepło, schowam kurtkę lub polar wierzchni. Wystarczy też na kilkudniowe wyjście - zmieści się oprócz wymienionych rzeczy jeszcze śpiwór i pare drobiazgów. Jest wąski ale nie
@cala_w_trawie: to masz podobne "wymiary" do mojej ;) ale to najmniejszy problem, kazdy sklep teraz robi promocje ze zwrotami/wymianami nawet do konca stycznia, takze nie ma ryzyka. Te futury srednio mi sie podobaja, ale pojade jutro obejrzec na zywo.

Co do rozmiaru, rzeczy typu czekan czy raki to na razie nie ten poziom, ona preferuje 10h wedrowek po szlakach, z tego powodu nie chce tez kupic zbyt duzego plecaka zeby byl
@Triplesix: ja i moja dziewczyna mamy deutery, ale większe, z serii aircontact. Polecam, jakość wykonania i wyprofilowanie pleców to mistrzostwo świata. Mam też mniejszy plecak z wolfskina i chociaż porządny, to jednak nieco mniej wygodny niż deuter. Poza tym deutery są bardzo ładne.