Wpis z mikrobloga

@gram_w_mahjonga: problem polega na tym, że główną cechą tego pana jest to, że jest gejem. :D Nie mam nic przeciwko gejom, znam kilku i w ogóle jestem lewica więc gdybym był ze Słupska to pewnie bym na niego zagłosował "bo tak"... ale on o niczym innym nie mówił nigdy, jest wojownikiem tej jednej sprawy i sądzę, że nie wie nic o zarządzaniu miastem - na szczeblu ustawodawczym ważne są poglądy ale
@smsrampage: Pokazujesz swoja niewiedze, a nie jego homoseksualizm. Program mial lepszy niz czlonkowie KNP (moze po za Wiplerem, oni to ex aequo), do tego madrze sie wypowiadal. Jako posel tez duzo robil mozesz sprawdzic na sejm.gov.pl
@gram_w_mahjonga: Najprawdopodobniej Biedroń będzie dobrym prezydentem, w sensie ludzie wybrali sobie lewicowego prezydenta. Kto jak kto, ale on żadnego gówna z LGBT nie #!$%@?. Będzie sobie rządził, z jakąś lewicową, prospołeczną myślą i tyle.
czyli to jak się kreuje


@smsrampage: Albo jak go kreują media. Zobacz sobie tutaj drugi materiał wideo i zobacz o czym mówi Biedroń o co interesuje "dziennikarza". Poza tym to elementarne drogi Watsonie, na pedalstwie można wygrać w takich miastach jak Warszawa, Berlin czy San Francisco, ale nie takich dziurach jak Słupsk, więc nawet czysto taktycznie, jemu nie opłacało "się kreować" na pedała.
@gram_w_mahjonga: Miałam rodzinę w Słupsku, mam nadzieję, że facet zrobi trochę porządku pamiętam że żal mi było miasta (w latach 90 -tych często odwiedzałam) było troszkę zaniedbane. A tych którzy oceniają Biedronia z góry niech wypowiedzą się dopiero po upływie jego kadencji. Pozdrawiam!
znam go tylko z perspektywy kogoś z innego miasta


@smsrampage: Znasz go z takiej perspektywy w jakiej pokazywaly go media ktore lecialy do niego z kamerą zawsze gdy był temat z gejami bo zaszufladkowaly go tak jak Ty. Poza tym na logike - gdyby w Slupsku znali go tylko z bycia gejem to wybraliby go czy raczej nie?
@ak44: Ha, no proszę :) Niemniej mylisz się także w drugiej kwestii - Biedroń nie ugrał kariery na tym, że jest gejem, ale na ciężkiej pracy. Poczytaj komentarze wyżej. Zwłaszcza @gram_w_mahjonga:

Był aktywnym posłem w Słupsku przez trzy lata. Ani razu sam z siebie nie wspominał o homoseksualizmie, chyba że dziennikarze się pytali. Więc nie pisz jak nic nie wiesz o człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gram_w_mahjonga: Szkoda tylko że został wybrany właśnie dlatego że jest homoseksualistą. Jego wyborcy z jakiegoś powodu bardziej czują potrzebę zademonstrowania swojej tolerancji niż troski o sprawy istotne.

Do homoseksualistów nic nie mam, props dla tych którzy się ze swoją orientacją nie obnoszą.
@gram_w_mahjonga: Nie wiem czym sobie zasłużył ten pan, że ludzie wybrali go na swojego włodarza, lecz pomijając jego orientacje seksualną ten pan nie ma niczego do zaoferowania co udowodnił swoją ignorancją na temat funkcjonowania instytucji rządowej jaką jest sejm i w której to notabene pracował przez 4 lata.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,10502744,Ilu_jest_poslow__Co_to_jest_Konwent_Seniorow__Olejnik.html

Takie informacje powinien posiadać uczeń liceum, nie mówiąc o osobie, która jest reprezentantem narodu polskiego.
@kasza332: ja #!$%@?ę, kucu. To było 4 lata temu. Od tego czasu Biedroń zrobił kupę roboty i ciągle się rozwija.

W przeciwieństwie do takiego Korwina, który nawet anegdotki powtarza te same od 20 lat i broni się łapami i nogami przed wszelką wiedzą.
@gram_w_mahjonga: Miałam okazję poznać Pana Biedronia jak i kilku innych posłów na kolacji kilka lat temu. Co prawda rozmawiałam z nim jedynie kilkanaście minut i mniej formalnie, ale wywarł na mnie chyba najlepsze wrażenie ze wszystkich posłów i byłych posłów, których wówczas poznałam. Oczywiście przed tym zdarzeniem pod wpływem mediów również byłam pewna, że jedynym jego konikiem jest homoseksualizm. Nic bardziej mylnego!

Deklaruję się jako konserwatystka, ale nadal uważam, że Słupsk
"Pytany o pierwsze decyzje, jakie podejmie po oficjalnym objęciu funkcji, Biedroń powiedział, że będzie musiał się przeprowadzić do Słupska i rozpocząć nowy etap w swoim życiu. - Trzeba będzie zobaczyć, w jakim stanie jest miasto i co zostawił mój poprzednik - dodał polityk."

świadomy polityk
Przeciętny mieszkaniec Słupska powie, że poprzedni rządzący miastem się skompromitowali, a Biedroń zrobił więcej dla regionu, niż inni posłowie (Konwiński, Szczypińska) razem wzięci. Przeciętny mieszkaniec nie-Słupska powie, że Biedroń to pedał i tylko dlatego go wybrali.

#januszepolityki
@GilbertEatingGrape: Hahaha :D Aktywny poseł przez 3 lata. Rzeczywiście, niesamowite doświadczenie. Pomijając kompromitacje tego kogoś o jakiej pisze @kasza332 to przecięty polityk.

O czym my gadamy. Osoby chore powinny się leczyć, a nie bawić w politykę.
@durielek: Sądząc po twoich wypowiedziach słowo "kuc" jest przez ciebie zbyt stanowczo nadużywane, gdy brak ci sensownych argumentów.

Jeżeli tenże poseł jest takim dobrym pomysłem na rozwiązanie problemów dla miasta Słupsk to powiedz mi,

W jaki sposób Biedroń się przyczynił dla miasta? Ba! Ułatwię ci zadanie i zapytam: w jaki sposób ten pan przyczynił się dla dobra jakiegokolwiek miasta w Polsce? I nie chce chce słuchać bla bla 4 lata posel