Wpis z mikrobloga

W końcu zmieniłem telefon, umowa z #orange się kończy, chciałem poprostu wziąć następną z jakąś w miarę dobra słuchawka

Oferta Orange : abonament ok 120 cebul miesięcznie, telefon LG G 3s

WTF? poprzednie abo miałem 70 zł a ten zaproponowany przez moich telefon wart jest jakieś 1500 zł.

Good deal #bojowkaandroid ?

Odwiedziłem media Markt gdyż raty 0 procent, kupiłem #nokia #lumia #1520 za 1649 zł. Wyszło ok 70 zł/mies plus przenoszę numer do #virgin będę kupować doładowanie za 20 zł

Witajcie

#bojowkawindowsphone

AGdzie składać podania o przyjęcie do bojówki?

Jak teraz tylko doczekać do świąt, umówiłem się z żoną ze telefony to prezenty na święta i będą pod choinka, (ona wzięła samsung s4 :/)
  • 8
@krejdd: jakoś dwa lata temu jak podpisywalem poprzednia umowę to warunki były w miarę ok, teraz ich oferta to śmiech na sali, co do obsługi klientów tez mam wiele zastrzeżeń, żegnaj Orange, ale jeszcze gorzej wspominam play
@#!$%@?: moje zdanie o samsungu jest podobne ale uwierz ze przesiadka z 3,5 calowego androida 2 to dla niej szok technologiczny :) prawie przekonałem ja do Nokii 830 bo jej się bardzo podobała ale ostatecznie nie wyszło
@#!$%@?: wtedy "nie powiem a nie mówiłem" :p tylna klapka tego tel to jakas tragedia, sprawia wrażenie jak by była z grubszej tektury