Wpis z mikrobloga

Miraski, potrzebuję opinii kogoś bardziej doświadczonego.

Majfrend wysłał mi przesyłkę kurierem Special Line YANWEN. Miał ktoś wysyłane tym czymś coś?

Z tego co się zorientowałem jest to podwykonawca China Post, ale nie problem jest w samym kurierze, tylko to, że dostałem nr trackingowy i śledząc na ich stronce: http://track.yw56.com.cn/en-US/ (adres wygląda podejrzanie, ale cała strona nie) pokazuje mi, że moja paczka 9 dni temu wylądowała w Polsce! (jest nawet nr lotu z Pekinu podany, chyba przez Frankfurt leciała o ile dobrze pamiętam) i oni uznają już ją za dostarczoną.

Problem w tym, że tego numeru nie ma ani w śledzeniu na stronie Poczty Polskiej, ani 17track.net, czy czekać dalej spokojnie i jak nie dojdzie to refund, czy jakoś spróbować dzwonić do poczty czy też lotniska? Mieliście kiedyś podobną sytuację? Dodam, że równolegle zamawiałem inną rzecz i jeszcze nie doszła zwykłym China Postem, wiec czas jeszcze jest, ale ten tracking wydaje się być dziwny, ale raczej nie fejkowy, tylko po prostu nikt go poza tym kurierem dziwnym nie widzi.

Nr trackingowy: YC346360618YW

#aliexpress #tracking
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adas_miauczynski: trochę to bez sensu w takim razie, bo ten yanwen do Polski dostarczył na prawdę szybko (nie pamiętam dokładnie ale coś ok 9dni od zakupu) do tej pory tak miałem, że jak szło innymi to bardzo długo szło do Polski ale jak na trackingu się pojawiało, że jest w WER Warszawa to na drugi dzień, max 3, listonosz pukał do drzwi. A co na odwrót, szybciutko do Polski, a
  • Odpowiedz