Wpis z mikrobloga

Mirki, wpadłem przed chwilą na pomysł na (mam nadzieję) fajną aplikację na telefon. A mianowicie - Aplikacja mogłaby łączyć się z telewizorem i absorbować z niego dźwięk. Czyli tak, że telefon staje się źródłem dźwięku telewizora. Wtedy możesz siedzieć na kanapie i mieć słuchaweczki na uszy, kiedy w domu ktoś odkurza, pracuje, czy jeszcze coś innego. I nie trzeba słuchawek na bluetooth, długiego kabla lub siedzenia blisko telewizora. Co o tym myślicie? :P Wprawdzie nie jestem programistą i raczej prędko nie będę, ale może Wam się spodobać :) Mam nadzieję, że nie nadużyję tagów #programowanie #gamedev #pomyslnabiznes
  • 4
@inZagi: Jak chcesz to rozwiązać po stronie telewizora? Obraz z dekoderów jest zaszyfrowany więc nie jest łatwo dobrać się do niego w prosty sposób. Z dźwiękiem może było by prościej, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to zamontowanie na wyjście audio przystawki która nadawała by po BT do smartphona. Ale w tym momencie już jest to rozwiązanie sprzętowo/programowe a jak rozumiem nie do końca o to chodziło

Poza tym np