Wpis z mikrobloga

#grybezpradu mirki pokochałem planszowki na nowo zakupujac magię i miecz :) jaki ze lubie malować, i często maluje graffiti na plotnach mam specjalne mazaki i postanowiłem je dzis wykorzystać do pomalowania figurek z #magiaimiecz :) powiedzcie jak mi wyszło bo pierwszy raz w zyciu malowałem figurki :) niestety nie mam pędzelka i malowałem wykałaczką :))) możecie mi polecić jakies dobry zestaw z pędzelkami i 8-10kolorami do malowania?
wielad - #grybezpradu mirki pokochałem planszowki na nowo zakupujac magię i miecz :) ...

źródło: comment_OJhPija6IHlUAyayKGkSdXMeQd4MXHgR.jpg

Pobierz
  • 25
@wielad: tak ;) bardzo fajne farbki! w każdym porządnym sklepie z planszówkami dostaniesz takie akcesoria do malowania. Poszukaj u siebie w okolicy jakiegoś klubu nerdów, tam na bank ktoś się bawi w bitewniaki.

Masz różne rodzaje farbek. Specjalne do podkładu, potem kryjące i takie "brudzące" jest nawet na zdjęciu taka farbka "washes". Jak pomalujesz np. broń taką farbką to nie błyszczy tak, wygląda na brudną. Spływa po tej broni i wchodzi
@wielad: ustawienia - prywatne wiadomości - od wszystkich

tak jest w wersji zwykłej, nie wiem jak w mobilnej

to zapytam tu w razie jakbyś nie znalazł :)

jakich markerów używasz i ilu kolorów? masz jakieś zdjęcia swoich prac? gdzie i jakie płótna kupujesz, ile dolanów to wychodzi?
@DrLubicz: do zabawy 12 kolorow wystarczy nie warto kupowac innych markerów niz molotov bo sa

1. Niewiele tańsze

2.gorsze jakościowo. Plus taki ze malują po wszystkim dosłownie po wszystkim. I zachowuje sie jak farba na ścianie. Ja na przykład bardzo słabo maluje po murach ale lubie graffiti i wole na plotnach :) wieszać sobie potem w kiblu i patrze na nie jak sram :p