Wpis z mikrobloga

Ja jebię, była z którą już jestem szczęśliwie dwa miesiące po rozstaniu, nagle postanowiła do mnie napisać i zapytać czy przypadkiem to nie ja do niej wydzwaniam. No #!$%@?, jakbym nie miał niczego lepszego do robienia. Jakbym jeszcze tęsknił za tą udręką - typowa #logikarozowychpaskow. Chociaż czytając tu co niektóre stuleje odwalają, to bym się nie zdziwił jakby któryś do swojej anonimowo wydzwaniał co wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazrozowychpaskow #zwiazki #tfwnogf
  • 8
  • Odpowiedz
@proba1: jak miesiąc temu sprawdzałem ją na fejsie to była w związku z jakimś Sebą czy Matim...pewnie gówniaka jej zrobił i uciekł i szuka ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@proba1: @wuut: Mialem to samo. Wiec odpowiedzialem jej ze to ja wydzwanialem bo #!$%@? tesknie i mi odwala. To dowiedzialem sie ze jak zwykle klamie

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Caldo: fck, mogłem lepiej to rozegrać niż zwykłe "nie mam czasu na głupoty" :( jakiegoś raka jej wmówić czy stulejkę :/
  • Odpowiedz
@Caldo: Nawet bardzo bo w głowie miałem tylko "co jej #!$%@?ło że postanowiła do mnie napisać", więc o żadnych heheszkach nie myślałem :(
  • Odpowiedz
@wuut: Masz kilka opcji. Pojechac z impulsem i ja #!$%@? ze Cie #!$%@?. Byc obojetnym i nie odpisywac lub odpowiadac tak, nie, nie wiem. Albo opanowac sie i zaczac gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Caldo: odpisałem jedynie "to bardzo się pomyliłaś, pa", więc game over, tym bardziej że nawet nie odpisała nic XD ##!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz