Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie odnośnie bonusu na expekt (zwrot 222 zł). Czy żeby skorzystać z bonusu muszę zweryfikować konto, wysyłając skany dowodu przed wpłatą kasy na konto expekta czy wystarczy zweryfikować je przed wypłatą ?

#bukmacherka #expekt #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxiu123: Co kilka dni pojawia się pytanie o cashback. Poważnie wszyscy są takimi leniami, że nei chcą wejść w odpowiedni tag i poscrollować myszką troszkę w dół? ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie wyglądało to tak - o 20:00 założyłem konto (login, hasło, podstawowe dane osobowe), wpłaciłem 222zł, postawiłem na mecz, który był o północy. Po meczu wygrane pieniądze od razu wybrałem do wypłaty. W takcie
  • Odpowiedz
@szymi9191: Co Ty gadasz, jak to na skrillu? Zdaje sie, że pieniądze można wypłacać tylko w ten sam sposób w jaki się je uprzednio wpłaciło, a z tego co mi wiadomo to, aby użyć cashbacku należy wpłacić hajs z konta bankowego.
  • Odpowiedz
@jellyfish432: ... (,) OK, wyjaśnię Ci to jak chłopu na miedzy - w moim pierwszym poście na sam koniec ZAŻARTOWAŁEM, że właściwie to na skrilla przelałem pieniądze. Żart ten jest pochodną informacji iż prawilny gracz nigdy nie przelewa pieniędzy na swoje konto bankowe. Na żadnego skrilla nic nie przelewałem.
  • Odpowiedz