Wpis z mikrobloga

oka mirki , wykonałem drugi tel w sprawie auta, babka mówi że silnik oka nie stuka, zawieszenie oka rdzy nie ma , biegi oka , jedynie klimatyzacji nie ma bo mąż chłodnicy nie kupił ( yy nieznam sie ile to kosztuje z robotą? ) i lakier od dzwi od pasażera odchodzi trochę mąż próbował malować ( ile to kosztuje zrobienie , takie miej wiecej ) sama zaproponowała podjazd na stacje by sprawdzic auto i mówi ze sprzedaje bo kupili nowe bo dziecko sie urodziło , było słychac jak beczy . tu link do auta

http://olx.pl/oferta/sprzedam-clio-CID5-ID7tSPD.html#e2e2c27ce1

#auto #motoryzacja #spamdominodopukiniekupipierwszegoauta #pytanie

#pierwszeauto
  • 11
@eugeniusz_geniusz: a takie pytanka jeszcze , na tej stacji jak pojade to moge zapytac o koszty lakierowania ? czy oni tego nie robią ? no i o co mam zapytać zapewne ja płacę za sprawdzenie i zapewne mogą bardziej szczegółowo sprawdzic lub mniej jakie są i jaką wyberać opcje i ile to kosztuje : ps: w życiu nie byłem na stacji
@domino01: zależy na jaką stację? Jak na zwykłą diagnostyczną, to oni tam nie malują, jak do ASO (nie polecam przy takim aucie, cena over 9000), to malują (ale też nie na wszystkich). Normalnie podjeżdżasz na stację, mówisz do pana, że kupujesz auto i żeby sprawdził jak dla siebie, daj mu ze 20 zł więcej, to większa szansa, że dokładnie sprawdzi. Tylko jak oni sami będą chcieli wybierać stację, to zaproponuj jakąś
, daj mu ze 20 zł


@Nytalith: a ile to kosztuje?

to zaproponuj jakąś swoją (dowiedz się gdzie są stacje w twojej okolicy)

jade troche km po te auto wiec nie mam , chyba ze zaproponuje tylko by sprawdzic reakcje ich . nie mam takiego znajomka tz ilu sie pytałem osob to każdy gada jak by wszystko wiedział a każdy ma sprzeczne opinie. pojade sam