Wpis z mikrobloga

Mirki, korzysta ktorys z Was z takiego pulsometru w parze z androidem? Kupilem go na ali, niby jest dedykowany dla ios, ale w komentarzach ludzie wymieniali najrozniejsze telefony z androidem, na ktorych dziala, a u mnie nie chce.

Sprzet dziala na pewno, bo sprawdzalem go z iphonem, zreszta u mnie na LG G2 4.2.2 znachodzi go i paruje, ale w endomondo nie pokazuje odczytu. Sprawdzalem jeszcze kilka innych aplikacji, ale te darmowe nie oferuja mierzenia tetna, a najzwyczajniej nie chce mi sie piracic kazdej z nich.

#silownia #rower #android
Pacjent - Mirki, korzysta ktorys z Was z takiego pulsometru w parze z androidem? Kupi...

źródło: comment_W8vELIezNG7evvGA6YwKabFfhusQnAAq.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@typowymirekakrobata: Wiem, ze ant+ jest lepszy, ale nie kazdy telefon to ma, na przyklad moj nie.

@metaxy: No wlasnie, gdzie w endo sa ustawinia? Na japku klikam menu, rozwijaja sie opcje i na samym dole, jak w wiekszosci aplikacji sa ustawienia, dodalem hrm i dziala. Na androidzie klikam menu, rozwijaja sie opcje i na koncu wszystkich gowno spolecznosciowych opcji jest aktualizacja do wersji premium. Co robie zle?
  • Odpowiedz
@Pacjent: Ustawienia -> Ustawienia -> Akcesoriów -> Czujniki Bluetooth SMART -> Włączone i z listy sparowanych urządzeń wybierasz swój pulsometr (chyba jest też z tego miejsca możliwość wyszukania)
  • Odpowiedz
@metaxy: Dzieki za pomoc, na dzien dzisiejszy nie zadziala, bo biblioteki do obslugi bt smart zostaly dodane w 4.3, a ja ze wzgledow sentymentalnych wrocilem do 4.2, wiec to wina softa. Jak postawie nowego andka, to dam znac, czy hula. Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz