Wpis z mikrobloga

Wychodzę ze sklepu, jakaś Karyna siedzi smutna w na parapecie przed sklepem, ma tą obrażoną minę, mocny foch, widać na kilometr mocno zmelanżowana, Obok Sebix ją obejmuję i pada tekst :

Chciałbym być jedną z twoich łez, abym mógł się narodzić w twoim oku, żyć na twoim policzku i umrzeć na twoich ustach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Karynka robi szeroki uśmiech i przestaje płakać. Pewnie jakaś stara sprawdzona metoda. Nie wiem gdzie to przeczytał, nie wiem jak to zapamiętał, ale mózg mi #!$%@?ło. #poezja
  • 39
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Dobry poeta :) Ja raz byłem świadkiem jak Seba wyrywał Karynę na intelektualistę: opowiadał jej że gdyby wszyscy ludzie w mieście jednocześnie podskoczyli, to byłoby trzęsienie ziemi i budynki by się pozawalały.
  • Odpowiedz
  • 4
@Sandovan: hehe ja ostatnio w tramwaju sluchalem jak jeden opowiadal nowo poznanemu rozowemu, ze jego hobby to geometria. Chociaz imho to bardziej fanatyk EzoTv. Mowi: "pomysl nad jakas figura, ale zeby nie bylo za latwo to wpisz ja albo opisz na innej a ja ja odgadne, bo znam sie na tym." :)
  • Odpowiedz