Wpis z mikrobloga

#zadarmo #jedzenie #rozdajo

No i tak... ogrzewanie : checked, wentylacja 80% checked ... ;) grunt ze juz jest cieplo i jest ciepla woda ! wohooo.

Krotko i na temat :

4 mirki beda mialy czym sie nazrec dzisiejszego wieczoru. 25 zl per mirek ;)

Wymagania ;) Nigdy o to nie prosilem czy cos, ale dzisiaj pomyslalem sobie ze zrobie takie wymaganie, jest mega plytkie ale tak mi sie to uwidzialo . Zatem, jesli ten wpis przekroczy +50 plusow, wtedy wylosuje 4 osoby, ktore w komentarzach zostawily dobry konkretny kawal/dowcip.

Uwagi:

do godziny 20:45 musi zostal spelnione wymagania : +50 plusow, w komentarzach musza pasc 4 dobre kawaly, te osoby ktore je umieszcza musza byc objete dostawa przez portal ktory dowozi zarcie (np. pizzaportal czy inne).

Have fun !

@maxpawkas : mam nadzieje ze przed kolacja ;)

#nofake #forrealmynigga
Pobierz g.....- - #zadarmo #jedzenie #rozdajo



No i tak... ogrzewanie : checked, wentylacja...
źródło: comment_39ZEjc6dLFRlQwZEVi3mCf0XjfaQDzug.jpg
  • 84
@gregu-: no kiedyś drałowałem w lato z 80 kilosów do Dębęk(Bałtyckie morze tam jest) i mi sie woda skończyła,kasy nie miałem,pić sie chciało bo to lipiec,bidon pusty,język do ramy przyklejony...i jakby ktoś mi wtedy zaproponował footjoba za butelke wody wszedłbym w to xDDD,na szczęscie(chwałą panu naszemu Jezusowi Chrystusowi)przejeżdzałem obok cmentarza i wpadłem na pomysł poszukania tam kranu ,tak oto nie stałem się potencjalnym pedałem,teraz rozumisz?
@gregu-: i tak nie wygram bo plusowac cie nie chca cos xD ale masz kawal na lepszy wieczor ;)

Żona schyla się do lodówki po mrożonego kurczaka i w tym samym momencie czuje, jak mąż próbuje "wziąć ją od tyłu".

Odwraca się oburzona i tłucze go mrożonym kurczakiem po głowie. Ten skonfundowany pyta:

- Kochanie, czy ty już nie lubisz "szybkich numerków" przy lodówce?

- Lubię - odpowiada żona - ale
@gregu-:

Jedna z drugą tutaj przyszła raczej nie na pokaz mody

To wytrzepie ciebie bardziej niż godzinny aerobik, mała!

No co tak będziesz stała i ściskała szklankę?

Przyszłaś tutaj potańczyć, a nie niańczyć koleżankę, dawaj!

Ja dam ci beat, wstyd minie już po pierwszej zwrotce

Rozejrzyj się za chłopcem, nie gap się na paznokcie

Że co? Że niby tamta wyższa, chudsza, cieńsza w pasie?

To ty stoisz i więdniesz? Tak jak
@gregu-: dzisiaj to bym akurat coś ciepłego włożył do ust, chociaż znając moje szczęście 50 plusów się nie uzbiera :(

Pani w szkole zadaje pytanie dzieciom co robią ich ojcowie.

Pierwsza zgłasza się Małgosia: "Mój tata leczy dzieci bo jest lekarzem".

Braw Małgosiu- mówi pani nauczycielka, dzieci biją brawo, Małgosia się uśmiecha i siada do ławki.

Drugi zgłasza się Krzysiu: "Mój tata naprawia samochody, bo jest mechanikiem". Pani, zadowolona z aktywności