Wpis z mikrobloga

Oświadczenie Stonogi w sprawie publikacji w Na Temat jakoby odpalał partię z Tymochowiczem.

Od wielu miesięcy jestem Członkiem KNP i pragnę pojednania z braćmi z Ruchu Narodowego,bo to jedyny możliwy początek nowej Polski.

Szanowni Państwo,

Drodzy Polacy

W związku z publikacją jakiejś Ryby jakobym zakładał partię z Tymochowiczem oświadczam,co następuje;

Z Panem Tymochowiczem lub innymi ludźmi z Jego otoczenia nigdy nie założę żadnej partii (choćby skały srały).

Jestem jednak w stanie założyć stryczek

Millerowi,Tuskowi,Pawlakowi,Palikotowi

(chyba chętniej jak Millerowi)

Kwaśniewskiemu,Janikowi,Krzaklewskiemu i paru jeszcze innym.

Więc gdyby powstawała taka partia gwarantująca postawienie szubienic na rogatkach naszych miast to bym się do niej natychmiast zapisał i zostałbym społecznym katem- mógłbym zaiwaniać 48h na dobę.

Równie chętnie nawet z diabłem założyłbym partię gwarantującą zachęcenie wszystkich Żydów do opuszczenia Polski z zapewnieniem że trafią do Izraela.

Prawdopodobne jest również choćby z diabłem-założenie partii, która wysłałaby Michników i całe to #!$%@? dziennikarskie barachło na księżyc.

To tyle z chęci założenia ugrupowania politycznego przez Zbigniewa Stonogę.

Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

PiS PO to samo zło

Zbigniew Stonoga

Ps.

Mam dwoje dzieci w wieku 6 i 19 lat żeby je tak pokręciło,żeby rana nie dożyły jak miałem jakiekolwiek kontakty ze służbami specjalnymi albo jak zarobiłem jeden grosz w moim życiu z kimkolwiek i kiedykolwiek z polskiej polityki.


Było:

Szukam haków na Rachonia.

a w sumie to #!$%@?ć Rachonia!

#polityka #ruchnarodowy #dziensznura #knp #4konserwy #stonoga
  • 3