Wpis z mikrobloga

Co te #4konserwy...

Po miesiącu, jak zamieszkaliśmy razem na osiedlu, zaczęły się obelgi pseudokibiców. Krzyczeli „zakaz pedałowania na tym osiedlu!”, „pedały!”, „#!$%@?, jeszcze brakuje, żebyście dziecko adoptowali”, „patologia!” . (…) Znosiliśmy to, choć było to przykre. W końcu zdecydowaliśmy się wyprowadzić, bojąc się o własne zdrowie i życie. (…) Niestety, agresorzy zobaczyli nas któregoś razu na ulicy i odkryli, gdzie mieszkamy. Gdy wychodziliśmy na spacer lub po zakupy do sklepu czy po prostu gdy szliśmy przez miasto, wciąż musieliśmy wysłuchiwać: „Pedały, pedały...". (…)


Któregoś razu usłyszałem: „Ty pedale #!$%@?... ty dziwko... itd.” – po czym jeden z nich podbiegł do mnie i z całej siły kopnął mnie w plecy. Poczułem straszny ból i usłyszałem: „Zgłoś to na policję, to cię potnę nożem! Potnę". (…) więcej w Replice


#neuropa #bekazprawakow #homoseksualizm #homofobia
  • 18
  • Odpowiedz
@alkan: Ale chrześcijan to Ty w to nie mieszaj. Jeśli ktoś się zachowuje tak, jak w poście OP-a, a jednocześnie twierdzi, że jest chrześcijaninem, to jest zwykłym pozerem. To tak, jak ktoś uważa się za fana Metalliki, a nie wie, kim był Cliff Burton.
  • Odpowiedz