Wpis z mikrobloga

@HT-Ron: chyba nie wiesz ile kosztuje profil zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu potrzeba z 6 metry,pospawać,pomalować,skręcić.

Oczywiście ja bym mógł mieć taniej bo takich profili sie u mnie walało gdzieś dużo.flexa i migomat mam.dokupuje farbe w szpreju i gotowe XD
  • Odpowiedz
@cenzor123: z 200-300 zł to chyba wolał bym gotowca kupić z jakiegoś allegro bo po 150 zł takie. Pomalować po co ? to tylko i wyłącznie dla mojego użytku.

@Strzalka: niepotrzebnie bo On to robi zajebiste spawy, i szkoda marnować jego spawów na takie gówno.

@niematakiegologinu: Kreatywna odpowiedz na miarę kwejka, ale dziękuje.

@HT-Ron: I jaki koszt takiego profilu jest?
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Całość ze spawaniem i malowaniem zamknęła się w 600zł. 13m profili + 250 robocizna (spaw / ciecie 200, malowanie 50) Wychodzi więc coś ok 350 za 13m (26zł?). Jeśli dobrze pamiętam to płaciłem koło 27zł. Z tym, że te profile są dużo za duże dla ciebie. Obstawiam, że 40x40 powinny wystarczyć. Znajdź u siebie sklep, znajdź kogoś od spawania (chyba każdy mechanik mający styczność z tłumikami). Wymierz ilość i
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Nic za darmo ( ͜͡ʖ ͡€)

Samemu robiąc to zawsze jakieś skille wpadną i wytrzyma pewnie dłużej (jak się przyłożyć). Z dobrym pomysłem można zrobić coś wielofunkcyjnego

Powodzenia!
  • Odpowiedz