Wpis z mikrobloga

Będzie cool story.

Jako że od dawna nie mieszkam już z rodzicami niestety już tylko czasami trafiają do mnie historie o wybrykach mojego taty.

Gość ma na pewno nierówno pod sufitem ale ubaw jest z nim zawsze pierwsza klasa.

Właśnie dowiedziałam się od mamy o jego najnowszym wybryku.

Moja mama ma pewną koleżankę której mój ojciec szczerze nienawidzi, nazywa ją "głupią gadatliwą cipą".

O spotkaniach jej z mamą ojciec musi być powiadomiony wcześniej bo wtedy idzie na kręgle żeby nie słuchać tego "jazgotu".

Tym razem było inaczej.

Koleżanka mojej mamy jest wegetarianką czyli czymś czego nikt u nas w rodzinie nie jest w stanie zrozumieć.

Jak do nas przychodzi to zazwyczaj nic nie je, ewentualnie coś słodkiego przekąsi.

To co stało się dzisiaj przejdzie zapewne u nas do historii rodzinnej.

Jak tylko koleżanka się zjawiła ojciec przywitał się ślicznie, poszedł do kuchni i zapowiedział że zaraz przyniesie kawę i ciasteczka (matka wiedziała już że coś się święci, bo on nigdy by tego nie zaproponował)

Baby zaczęły sobie gadać a on nie mówiąc nic nikomu przygotował kawę i słodkości.


Dodam tylko że pani się zajadała a mój ojciec siedział i w milczeniu przysłuchiwał się tej pani pochwałom na temat ciasteczek z uśmiechem na twarzy.

Podobno moja matka nie pisnęła ani słówka tylko bała się o moment w którym wegetarianka zapyta o przepis ze skwarkami w roli głównej

PS. Można te ciasteczka pod meczetami rozdawać

#coolstory #heheszki
Pierdyliard - Będzie cool story.

Jako że od dawna nie mieszkam już z rodzicami niest...

źródło: comment_LBAQdFyyQPH7qZQF2G9r2GC0YuHAQeAN.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@ruszka: Nie, ma poczucie humoru na poziomie prostackiego gimbusa. Nie wiem, czy określiłbym to jako "wredny". Podobnie jak (będę trzymał się tego porównania) naplucie do hamburgera. Dla mnie taki żart świadczy o debilizmie, koniec.
  • Odpowiedz
@Pierdyliard: masz gdzieś na swoim profilu więcej takich historii? bo nie wiem, czy warto szukać :D

i kolejne pytanie - ojciec jest chory, czy to 'nierówno pod sufitem' to takie żartobliwe? bo twój tato wygląda mi na śmieszka poza kontrolo, pape-zawadiakę, a w szafce ma skwarki i parówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz