Wpis z mikrobloga

LOT zorganizował flash mob dla półmilionowego pasażera swoich dreamlinerów. Aktorzy teatru ROMA zaśpiewali dwie piosenki z musicalu Mamma Mia. Reakcja podróżnika przypomina momentami mieszaninę zdziwienia i przerażenia, ale i tak było fajnie.:)

Pełny występ tutaj - klik

#podroze #biletyautokarowe #lotnictwo
źródło: comment_ICxiPoHyUD3pFPj3f3Tv6yfFn8RnpgNv.jpg
  • 13
@Czeski_Szwagier: Kiedyś był na poziomie. Ale teraz to prawda.

@salek123: Z ojcem mieliśmy polecieć do Yerewania. On leciał lotem bezpośrednim LOTem, ja z przesiadką w Pradze Czeskimi Liniami Lotniczymi. Mój lot był nie tylko tańszy, ale również dostałem posiłek oraz browarka. A w Locie za posiłki jeszcze trzeba było płacić.
@Czeski_Szwagier: dlatego tak zacząłem bo dość często latam LOTem i się zdziwiłem. Jak już chcesz wiedzieć to w tylko w tym roku zaliczyłem 12 lotów lotem. EuroLotem latam rzadko, kilka razy leciałem na trasie Rzeszów Warszawa ale tutaj również nic złego nie mogę powiedzieć
@Rga79: jasne że LOT nie jest idealny, ale porównywanie go do Wizza albo Rayanaira to lekko mówiąc gruba przesada. Ostatnimi czasy kilka razy leciałem w jedną stronę Lotem a w drugą Lufthansa i dużo przyjemniej było lecieć Lotem