Wpis z mikrobloga

#emoquit #odchodze #dziekuje #dziekujewykop

Po ostatnich wydarzeniach, tak mówię tutaj o #afera zakopowo/wykopowa, po tym jakie znaleziska lądują na stronie głównej oraz po tym jak nisko upadł ten serwis postanawiam opuścić grono użytkowników.

Byłem zarejestrowanym użytkownikiem przez 4 lata, niezarejestrowanym od początku istnienia, wtedy jeszcze małego portaliku skupiającego bardzo niewielką społeczność. Przez ten czas, w moim życiu wydarzyło się wiele, zaczynałem jako dzieciak a skończyłem jako człowiek dorosły. Szczególnie szkoda mi tego, że strace kontakt z ludźmi z którymi poznałem się w świecie rzeczywistym (chociaż od sporego czasu kontakt ten nie jest tak zażyły jak był kiedyś), tak wiec z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić @kamdz -a i @zurawinowa oraz wszystkich innych tych o których nie będę pisał a jest was wielu. Chciałbym jeszcze pozdrowić użytkownika z którym nigdy nie przyszło mi się spotkać (a mieliśmy wiele razy) osobiście a mianowicie @cooffeey , którego od początku kiedy zaczęliśmy rozmawiać darzyłem wielką sympatią i dzięki Ci stary za tamte rozmowy na skype, gg i zarazem przepraszam.

Z czystą sympatią będę wspominał czasy spędzone na wykopie, zabawne historie, podróże autostopem, wykopparty, afery, bana, multikonta/

Oczywiście powód aferowy jest powodem pobocznym decyzji, od dawna zauważałem, że nie potrafię się już tutaj odnaleźć. Cóż, chciałbym poświęcić się innemu zajęciu w którym się rozwijam (tematyka podróżnicza). Te wszystkie odejścia dały mi sporo do myślenia.

Do zobaczenia wykopie w świecie rzeczywistym, kontakt do mnie to danielm@mtv.pl

Dzięki za wszystko :)

Piosenka na koniec: http://www.youtube.com/watch?v=nVR6FnMuUyM
  • 21
  • Odpowiedz