Wpis z mikrobloga

Skąd się biorą tacy ludzie na moim mmrze?


Legion, pierwszy item battlefury, powiedział, że counter na lancera, armleta nikt nie widział włączonego, po kilku śmierciach na lanie do końca gry jungla. Oracle też nie do końca ogarniała. Narzekam ciągle, ale jak mam wyjść z takiego mmra? Patrzę na te swoje mecze i w większości ja jestem mvp w moim teamie. Może nie powinienem grać tych kalibrujących gier, gdy miałem 300h.

http://www.dotabuff.com/matches/1047927163

W tym meczu 7/10 graczy miało 1k+ godzin, trochę żal, że siedzą na 2k mmr.

#dota2
  • 10
  • Odpowiedz
@Baeso: Musisz pickować coś, co jest dobre w late game. Smutne, ale prawdziwe. Grałeś clockiem, miałeś w #!$%@? killów, ale twój team nie potrafił tego wykorzystać. W late game clock odpada i carry muszą zacząć robić grę.

Jak chcesz sam wygrać grę, to chyba najłatwiej jest Lycanem, Voidem, PA, Nagą, Spectrą.
  • Odpowiedz
@Baeso: Najlepiej to znaleźć sobie ludzi do wspólnej gry i grać w party. Wtedy wiesz, że jak pickniesz clocka i będziesz robił grę przez 30 min, to twój carry cos wyfarmi i przejmie na siebie ciężar gry. Z randomami to nigdy nie wiadomo.
  • Odpowiedz
Narzekasz że ludzie mają po 1k+ godzin i siedzą na 2k, a sam masz prawie tyle samo. Zresztą, obecnie po jednym nieudanym teamfightcie w late można się pożegnać z wygraną.
  • Odpowiedz
@Baeso: jak chcesz wygrywać na gówno MMR, to musisz pushować. Innej rady nie ma, a zabijanie to #!$%@?. Najgorsze jest to, że jak dla beki gram z kolegą czasami jakiś scrub build typu SS i przedmioty: buty, scepter, refresher, to częściej wygramy, niż grając normalnie.

Krótko mówiąc:

  • Odpowiedz