Wpis z mikrobloga

@etiopia: @bebeto39: ja się zastanawiam, jak oni mają tyle kasy na duże pensje które rozdają wszystkim (już ponad 20 nowych zawodników), to dlaczego nie kupią jakiegoś jednego grajka za 2-4mln euro i mu zapłacą tyle aby chciał tutaj grać. Na pewno więcej by to dało, niż ściągać nawet najlepszych zawodników z ekstraklasy. Przecież oni nie zrobią furory zawodnikami z naszej ligi albo jakimiś noname'ami z zagranicznych.
@qlimax3: kurde, wyglądasz na kumatego i ogarniętego gościa, więc nie wiesz o co tam chodzi? Kołtoń (jeśli pamiętasz) uderzył w punkt swoją wypowiedzią. To jest teraz klub menedżerów, i mają widocznie w dupie sukcesy Lechii, ale ściągają szrot w nadziei odsprzedania na zachód, a odpowiedni menedżer zwinie odpowiednią (czytaj: większościową) prowizję. #!$%@? wie o co tam tak naprawdę chodzi, ale śmiechłem gdy przed ligą znawcy wietrzyli nowego hegemona xD Ostatnie ruchy,
więc nie wiesz o co tam chodzi? Kołtoń (jeśli pamiętasz) uderzył w punkt swoją wypowiedzią.


@bebeto39: wiesz, ja już nie nad tym nie zastanawiam, bo próbowałem rozkminić o co im chodzi i dalej nie wiem. Kołtoń ich wypunktował, ale później Lechia Gdańsk odpowiedziała i niektóre odpowiedzi (na zarzuty Kołtonia) są w miarę logiczne. Chociaż z tym tłumaczeniem się z każdego piłkarza osobno i opisami, dlaczego akurat go ściągnęli są śmieszne i
@qlimax3: Porównujesz ich dotychczasowe wydatki (bilans coś koło 0 zł wydanych na transfery po sprzedaniu Dawidowicza) do sprowadzania piłkarzy za 4 miliony euro? Nie mam pytań