Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór! Pragnę poinformować, że tag wcale nie został porzucony! Jedynie w tym tygodniu trochę ciężko było znaleźć czas na bazgranie. Wiem, że dziwnie to brzmi, bo niby większość czasu spędzam w kuchni ale postanowiłam nauczyć się gotować. Niby z domu (i w sumie kraju) wyprowadziłam się prawie 3 lata temu, jednak do tej pory jakoś mnie nigdy nie korciło aby zabrać się za coś bardziej skomplikowanego niż kotlet schabowy (królem obiadów!) czy barszcz. Niestety próby na nic się zdały, jestem zbyt niecierpliwa i nieobecna, trzeba mieć prawdziwy talent aby zepsuć ukochane pierogi (czas zabrać mi polskie obywatelstwo).

Fakt jest taki, że w tym tygodniu udało mi się wykonać kilka szkiców i jeden konkretny maziaj (właśnie ten), całą resztę powrzucam za chwilę, jak tylko uda mi się to trochę ładnie sformatować. Lubię się bawić w Photoshopie w takie stylizowane portrety, głównie używam pędzli na 'overlay', 'multiply' i 'linear dodge add', maksymalnie skracają czas pracy i rysunki też ładnie wyglądają.

Ps. Wszystkie rysunki mam pod #izarim , codziennie staram się wrzucać coś nowego - i zazwyczaj na samych staraniach to staje.

Ps2. Spoiler to tagi.

blonde_calculator - Dobry wieczór! Pragnę poinformować, że tag wcale nie został porzu...

źródło: comment_IKd7PjtklMQcpXJjZQtKdVrKOB9M298p.jpg

Pobierz
  • 5
@blonde_calculator: Ładne kolory i rysunek :)

Jednak jedna rzecz mnie trapi. Czy tak powinny wyglądać oczy? W sensie, flara, trochę dziwnie się ułożyła i zbytnio nie widać, w którą stronę postać patrzy. Można odnieść wrażenie, że postać "zezuje".

Ale tak to ładnie :D