Wpis z mikrobloga

@PanDyrektor: Opaska badająca aktywność, śledząca sen i kilka innych bajerów. Kupując z ali można dostać za jakieś 70-80 zł tyle że dłużej idzie. Tutaj opcja dla niecierpliwych :)
@avible: z ciekawości, paruje się z GFit? :P Znaczy, i tak bym jej używał jako powiadamiacz bo N5 słabo wibruje i czasem przez spodnie nawet nie czuć D:
@Soho: Te GFit to jakaś appka? Nie wiem, na 100% działa z aplikacją dostarczaną przez Xiaomi, o innych appkach nic mi nie wiadomo. Krążą plotki, że można używać MiBanda jako "Trusted device" w andku 5.0 ale nie mam na to dowodów.
@avible: właśnie gógiel dorzucił do 5.0 jako 'krokomierz' i inne takie, ale widzę że jeszcze nie jest. Notyfikacje z tego co czytam też tylko odnośnie połączeń telefonicznych i nic poza tym.

Tak, wiem, zawracam dupę :P
@Soho: Akurat "Trusted Device" daje to, że jeżeli dane urządzenie jest w pobliżu telefon odblokowuje się bez użycia kodu. Przykład: Masz telefon zabezpieczony wężykiem ale wcześniej dopisałeś sobie do Zaufanych urządzeń zestaw głośnomówiący. Odblokowywanie telefonu za pomocą wężyka, podczas jazdy, mogłoby być niebezpieczne. Zaufane urządzenie w momencie wsiadania do samochodu (załapania połączenia) autoryzuje telefon i można odblokować zwykłym przeciągnięciem palca. Taka funkcja jest w MIUI za pomocą MiBanda właśnie.