Wpis z mikrobloga

#aferaa #moimzdaniem

Szczerze to... Zbrzydło mi to wszystko. Miałam to kompletnie olać, ale zachowanie administracji jest trochę hmm... Rzeczywiście trochę niekonsekwentne. Jakieś bany na kilka dni i to dla paru ludzi i to chyba nie tych najbardziej oczywistych. No ale nie mogą "wszystkich" zamieszanych zbanować, bo to dla nich niewygodne. Tu jakiś pupilek, tu jakiś "celebryta wykopowy", tu jakiś moderator zamieszany, no po prostu bardzo by to ich zabolało.

Moim zdaniem to taka chyba oznaka, taka prawdziwa a nie domniemana, oznaka upadku tego serwisu jako strony, która miała służyć temu, żeby ludzie mogli sobie czytać to na co mają ochotę. Przez te wszystkie umawianki na zakopywanie, większości z nas nawet nie było dane ocenić, czy coś jest gównem, czy może treścią, którą chcielibyśmy sobie poczytać. A może znajduje się tutaj dostatecznie duża grupa osób, która chciałaby sobie poczytać o najeździe Reptilian? Kim ci zamieszani w zakopywanie są, żeby decydować czy ktoś może sobie tutaj poczytać o Reptilianach czy nie? Po raz setny to powtórzę, jak mnie coś nie obchodzi, to to ignoruję, a oni stwierdzili, że zdecydują za wszystkich.

IMO, funkcja zakopu w tej sytuacji jest niepotrzebna. Powinno być tylko coś w stylu "oznacz jako spam" albo "oznacz jako duplikat".

No ale to tam nie ważne... Wykop srerious biznes.
  • 12
@tusiatko: W sumie ten problem tutaj to jest idealnie to co mnie spotyka jak dostosowuje produkt niemiecki na polskie warunki. W Niemczech wszystko dziala jak trzeba, w Polsce jak pracownik znajdzie chociazby najmniejsza luke w programie, jakas furtke, to z niej skorzysta i obejdzie problem(np. meldowania sie w pracy itp.).

Kwestia zwyklej uczciwosci wchodzi tu w gre.
@miki4ever: Tu w grę wchodzi wiele czynników, ale to już inna sprawa... Po prostu chłopaki urządzili sobie plac zabaw i się na nim bawili, a inne dzieci musiały się patrzeć z za płotu :)

@Tedohadoer: Znając co nieco niektórych w to zamieszanych, nie zdziwiłabym się, gdyby część z tych zakopanych znalezisk była " bo #!$%@?, bo tak mi się podoba". A weź teraz sprawdzaj wszystkie znaleziska, które zakopali w ten