Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym grać w nowsze tytuły gier. Mój budżet to 850zł i tu mam dylemat co zrobić opcja:

nr1 kupić ps3 i jakieś gry do tego a za resztę upgrade drewnianego pc (płyta główna gigabyte ga m61sme s2 socket am2/am2+, grafika integra, dysk twardy seagate barracuda 500gb, zasilacz no name 350w, procesor amd sempron le 1100 1.9ghz jednordzeniowy)

nr2 kupić jakiś używany pc z jakimś intelem i3/i5

nr3 złożyć jakiś pc samemu?

Jestem otwarty na propozycje, może coś innego jednak?

#pc #pcmasterrace #gry #allegro #konsole #ps3 #komputery #skladaniekompow #intel #amd #pcvsps3
  • 12
@M4NGO: Tak to bywa, albo bulisz na sprzęt i kupujesz PC i cieszysz się tańszymi grami, albo cieszysz się tańszym sprzętem i kupujesz konsolę, a potem bulisz na gry. Coś albo coś.

Chyba że jesteś człowiekiem bez sumienia i nie szkoda ci biednych programistów lub myślisz że i tak nie będą mieli twojej kasy bo sam jej nie masz, to kup Xboksa 360, przerób i pirać, bo to chyba jedyna opcja
@M4NGO: Na luzie idzie się przestawić, tylko na początku jest trochę wkurzające że nie możesz sobie pomerdać jak myszką. Ale powiem szczerze na konsoli da się całkiem przyjemnie grać.

@M4NGO: Ogarniaj powoli kompa, wymień zasilacz i płytę z prockiem, quady są zdaje się dość tanie a wieśka 2 uciągnie spokojnie. Poza tym jeśli kupujesz sobie sam części i składasz masz dziką satysfakcję.
@M4NGO: Tak od razu na pewno nie dasz rady zbudować nowego kompa. Mam propozycję na częściowy upgrade, jako bazę pod dalsze zakupy w przyszłości.

Na Twojej płycie głównej nie da się zamontować w miarę dobrych procków AMD, więc musi być niestety nowa. Podobnie z ramem. Masz ram DDR2, nowsze płyty obsługują DDR3 (te wystarczą na razie), a ostatnio nawet świeże DDR4. Nowy zasilacz sensownej firmy też potrzebny pod bazę.

Jednyne czego
Pobierz k.....4 - @M4NGO: Tak od razu na pewno nie dasz rady zbudować nowego kompa. Mam propo...
źródło: comment_HzcMhDzWxIZeSF3lXc4iNXG8k8G4lp8o.jpg