Wpis z mikrobloga

Na piękny ból dupy @LibertyPrime natrafiłem jak wstałem sobie rześko z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ech, #wypokseriousbusiness A, no i BTW: Liberty, kucu Ty nasz piękniusi, tak właśnie działa wolny rynek - właściciel portalu może sobie robić na nim co chce, zatrudniać kogo chce i wprowadzać takie zasady jakie chce. I na nic Twoje lewackie płacze że "oh, usunęli mi wpis z gorących, co ja teraz zrobię" xD

Jak się nie podoba to zawsze możesz usunąć konto i założyć swój własny portal, na którym będziesz Krulem i władcą.

#bekazprawakow #bekazkuca #boldupyprawakow #libertyprimecontent #moderacjacontent #neuropa #4konserwy
  • 24
@pila_mechaniczna: Bo jest ich tu sporo, a przynajmniej więcej niż ludzi o innych poglądach. Wykopowa demokracja polega na tym że kuce (które nienawidzą demokracji) są w większości i wpychają wszędzie swój syf, a reszcie każą spierdzielać. Moderacja która stara się stanąć po środku jak zwykle obrywa. Ta megalomania kiedyś ich zgubi. Zresztą już gubi, bo mało ludzi ich traktuje poważnie.

@pila_mechaniczna:

właściciel portalu może sobie robić na nim co chce, zatrudniać kogo chce i wprowadzać takie zasady jakie chce


A on może krytykować właściciela. Czy pisał gdzieś, że Żąda wymiany moderatorów? i w jakiś sposób psuje to wolny rynek? Chyba wręcz mu sprzyja

I na nic Twoje lewackie płacze że "oh, usunęli mi wpis z gorących, co ja teraz zrobię" xD


rzeczywiście płakał jak bóbr(,)

Pamiętam jak
@Stafford:

Nie no oczywiście, nie miało to żadnego związku z wyborami, ot tak sobie wrzuciła. Na dodatek sprytnie pozmieniano kolory na tym zdjęciu xd

http://www.wykop.pl/wpis/9902568/przed-i-po-tak-zmienia-sie-lodz/

Wykop był usrany po brzegi Wiplerem, modzi tolerowali ten cały spam, a potem cała prawa strona wykopu miała pretensje do moderów że kolejny mało znaczący memik nie wszedł na główną.


Tyle, ze Wiplery nigdy nie weszły na główną, nawet jak miały więcej plusów. Za to Hanka
@JaroslaPolskeZbaw: To musi być spisek i prześladowanie wolnorynkowców przez socjalistyczny reżym. Każdy doskonale wie że KNP opanowało wykop, ale nie, trzeba się czepiać Zdanowskiej o jedno zdjęcie. Bo wybory, bo propaganda, bo weszło na główną. Tutaj nie ma uczciwego traktowania, bo nikt nie toleruje innej linii niż linia wyborców KNP.
@Stafford:

Każdy doskonale wie że KNP opanowało wykop, ale nie, trzeba się czepiać Zdanowskiej o jedno zdjęcie. Bo wybory, bo propaganda, bo weszło na główną. Tutaj nie ma uczciwego traktowania, bo nikt nie toleruje innej linii niż linia wyborców KNP.


Trollujesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dla twojego dobra stawiam na to pierwsze. Powtarzam jeszcze raz. Właściciel wykopu nie przepada za polityką, dlatego jest niewidoczna dla niezalogowanych, był nawet pomysł
@pila_mechaniczna: Chyba z cztery nowotwory dostałem od Twojego wpisu. Jest dokumentnie wszystko:

- HURRR LOL INTEREWNT SERIUS BUSINESSSSZS Xddddd - bo oczywiście nie wolno narzekać na nic w Internecie, nie wolno zwrócić uwagi na #!$%@?ść NICZEGO, ponieważ "hurr sirius biznes lol xD".

- HURRR TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK - ostatnio ulubiony "argument" określonej grupy na wykopie, po którego użyciu od razu wiem, że mam do czynienia ze sprawnym umysłowo inaczej. Tak,
Chyba wręcz mu sprzyja


@JaroslaPolskeZbaw: chyba nie, bo wykop można uznać za monopolistę, gdy żadnego podobnego serwisu w "polskim" internecie, o tej skali, nie uświadczysz, tym bardziej że polityka wykopu dot. tagu #polityka jest niezmienna od lat, więc w jaki sposób Liberty miałby niby pomagać?

rzeczywiście płakał jak bóbr(,)


@JaroslaPolskeZbaw: tego nie wiem. Ty też nie.

Chyba z cztery nowotwory dostałem od Twojego wpisu.


@Emes91: