Wpis z mikrobloga

@Gadzinski: Ja pożydziłem kasy na betę, ale od 16 grudnia mam zamiar grać ostro, ale na pewno przez pierwsze 1-2 dni będę się uczył mechaniki gry w singlu, a potem można się zgadać na wypoku.
  • Odpowiedz
@mieffer: no ja też uważam, że 250 zł to lekka przesada. W ogóle mało wartościowych recenzji tej gry jest :/ Nie chciał bym wtopić w grę jeżeli okazało się, że jest #!$%@?, a na razie same zachwyty są.

@Lisiu:
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Z zasady nie robi się recenzji bety, od ludzi którzy grali na razie same pozytywne opinie, ale wiadomo zawsze jest ryzyko kupując przed premierą, mogą im serwery nie wytrzymać obciążenia, gra może się okazać niezbilansowana, ekonomia może być skopana itp.
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Kupiłem, mam dostęp od czasu bety standard, kupiłem również specjalnie pod ten tytuł saiteka x52. Jeśli jesteś fanem produkcji typu wing commander, star-\freelancer, seria X i jeśli dodatkowo jestem na space-simowym głodzie, to mogę tą produkcję z czystym sumieniem polecić. Gra jest jeszcze do dzisiaj w fazie bety, także masz ostatnie parę chwil aby dołaczyć jeszcze przed oficjalną premierą, która ma się odbyć 16 grudnia. Jeśli nie chcesz\nie możesz wydać
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Ja właśnie gram. Na razie jestem bardzo zadowolony i nie żałuję wydanej kasy. Zawsze chciałem zagrać w taką grę ale do tej pory nic takiego nie było . Do eve online miałem dwa podejścia trwające jakieś 3 miesiące ale tam nowy gracz ma wrażenie, że zawsze będzie już nic nie znaczącym pionkiem. W #elitedangerous czuje się teraz jak pionier, odkrywca przed którym wszystko jest możliwe ;) Twórcy stworzyli galaktykę zawierająca
  • Odpowiedz
@Gadzinski: gram i będę grał, do tego kupiłem saiteka x52 pro i jest zajebiście :) z hotas to zupełnie inne odczucia

@Zerker: @BillyB: aspekt eksploracji w tej grze jest świetny, podobno mają być też np czarne dziury :)

a jak ktoś chce robić coś innego to może handlować, pve, pvp co kto lubi
  • Odpowiedz
Nie mam jeszcze E:D, ale zamierzam kupić w grudniu po premierze. Narazie czytam o tym, oglądam filmiki i streamy i jak na razie mi się podoba.
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Star Citizen również wsparłem (jeszcze przed E:D) na Kickstarterze, jednak w międzyczasie doszedłem do wniosku, że była to ryzykowna decyzja. Biorąc pod uwagę to, jaką kwotę RSI zebrało oraz bardzo brdzo rozdmuchaną listę różnych zapowiedzianych opcji, będzie to albo najwięsze rozczarowanie albo najlepszy space sim wszechczasów. Moin zdaniem E:D jest o wiele bardziej dojrzałym i lepiej zarządzanym projektem, co widać po tempie prac i premierą niebawem. Frontier krok po kroku
  • Odpowiedz