Wpis z mikrobloga

7. odcinek anime Inou Battle wa Nichijou-kei no Naka de

2-3 minuty... "epickiego" obyczajowego dramatu dla którego warto obejrzeć ten odcinek ^^ Smutniutka scena przedstawiona w tak typowy dla serii przerysowany sposób. Jednocześnie wystarczająca poparta przeszłością bohaterów. Stąd można traktować ją równocześnie poważnie jak i mieć z niej totalną bekę. Nieźle się ubawiłem, ale i wątek przekonał mnie do siebie. Historia po prostu kupiła mnie po raz pierwszy :)

Protagonista to niezły burak - ładnie to tak spławiać koleżankę przez całe życie. Nic dziwnego, że może poczuć się głupia. Ogólnie muszę się zgodzić się z Hatoko? Właśnie na tym polega problem dla mnie tej serii, że nie widzę nic zabawnego czy "cool" w zachowaniu głównego bohatera.

Za to powiem, że pomysł na serię paranormalną, gdzie nie ma wyzwań, tylko okruchy życia, jest godny zauważenia. Szkoda, że dotychczas tylko 1-2 odcinki w tym względzie się wybiły, a zazwyczaj dotyczą pierdół jak np. kariera Tomoyo - wątek, który można uświadczyć w wielu innych anime/mangach/visual novel/light novel, gdzie bohater pomaga narzekającej na brak pewności siebie dziewczynie.

#anime #inoubattlewanichijokeinonakade #inoubattle #lightnovel #animenowysezon #trigger #animacja
80sLove - 7. odcinek anime Inou Battle wa Nichijou-kei no Naka de



2-3 minuty... "e...

źródło: comment_OtabdF4Su5VNtglm5nCPr0On1RCwDfn0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz