Wpis z mikrobloga

Blizzarda pewnie nie każdy ma na G+, a ten kawałek bez dwóch zdań zachowuje na rozgłos!
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kociaq: zdecydowanie lepsze niż oryginał (to kretyńskie te-te-tete-tejk mi, zupełnie jak równie głupie umbrela-ela-ela-e-e), choć czasami odnoszę wrażenie, że DJ, który to komponował ma jakiegoś rodzaju ADHD albo Parkinsona, bo zbyt entuzjastycznie wciskał w konsolecie te przejścia i dźwięki. w niektórych momentach brzmi to jak chorujący Autobot.
  • Odpowiedz
@batgirl: Ano, aż się pokusiłaś o błędy ortogtaficzne ^^ Pierwszy to taki mix Enyi, Ratatatu dubstepu, kij wie czego i adhd :D a w Drugim jakby za dużo tych WOOB, WOOB, no i nie podobają mi się te momenty co jest tekst na wstecznym xD

@SPGM1903: fakt momentami jest jakby nasrane w tym kawałku, ale im więcej go słucham tym bardziej mi się podoba:D
  • Odpowiedz
@batgirl: jak mówię, różnicy nie słychać, ale jak piszę to tylko w ten sposób: Omuj Borze, Panbuk, z tym, że obydwie nazwy są do jednej postaci, czyli: Omuj "Panbuk" Borze. Gociu ma imię, jakby jakiś turek miał dziadków z Polski.
  • Odpowiedz