Wpis z mikrobloga

Moi drodzy.

Zwracam się do was z apelem o zaprzestanie nienawiści do osób kochających inaczej.

Geje i lesbijki i tak mają ciężko w życiu. Rodzą się nie z defektem, ale z odmiennością co w nietolerancyjnym społeczeństwie jest powodem do ostracyzmu społecznego. To nie wina rodziców, iż ich dziecko rodzi się osobą homoseksualną. To nie kwestia wychowania - nawet w najbardziej konserwatywnej rodzinie rodzą się geje i lesbijki. Taka osoba dorastając przeżywa problemy wewnętrzne - związane z własną tożsamością płciową jak i "zakazaną" miłością do osób tej samej płci. Nie dość, że dorastając spotyka się z opresją ze strony własnego środowiska np. w szkole to jeszcze ze strony religij - Kościół Katolicki piętnuje homoseksualizm jako grzech ciężki.

Osoby homoseksualne to też ludzie. Mają te same prawa co osoby heteroseksualne.

W szczególności prawo do zawierania małżeństw i adopcji dzieci.

Podsumowując: każdy gej jest ok. Jeżeli otworzysz swoje serce na geja/lesbijkę staniesz się osobą tolerancyjną do której takie osoby lgną. Nie skreślajcie danej osoby tylko ze względu na jej orientacje seksualną. Czasami geje okazują się bardziej wartościowi od "zwykłych" chłopaków. Szukajcie w drugim człowieku tego co dobre, tego co naprawdę czyni go dobrym człowiekiem. Bycie gejem to nie wybór. To dar od losu, tak jak wzrost, kolor włosów czy budowa ciała.

Pozdrawiam.

#4konserwy #neuropa #homoseksualizm #geje #przemyslenia #oswiadczenie
  • 31
@Herflik: dlaczego szkalujesz osoby homoseksualne mówiąc, że "kochają inaczej"? Kochają tak samo, każdy człowiek kocha tak samo i przywiązuje się do innych ludzi w taki sam sposób. I miłość wszędzie jest taka sama.

@Srala-Bartek: przekracza to odsetek skarżacych się na życie w bidulu czy nie ma jeszcze badań? Ja też chce się poskarżyć, bo czuje się pokrzywdzony, że wychowała mnie para ludzi mających mniej niż 1mln zł dochodu tygodniowego.
Ok, tylko dlaczego według lewaków jestem od nich gorszy? Dlaczego taka osoba ma mieć więcej praw niż ja? Dlaczego dzieci mają trafiać do takich rodzin gdzie mają dwóch tatusiów? Dlaczego geje i lesbijki mogą sobie chodzić po ulicach i rozprzestrzeniać swoje zboczenia? Takich pytań mógłbym zadawać wiele, ale czy ma to sens? Zaraz mnie ktoś nazwie homofobem. Może to nie ich wina ale mam dość promowania homoseksualizmu jako czegoś normalnego. Dlaczego np.
@grzegorz-zielinski: nie wiem jakie były badania, więc trochę nie znam się ale się wypowiem - wydaje mi się jednak, że człowiek, który dopiero poznaje świat powinien czerpać wzorce od obu płci. Dziecko musi poznać różnice jakie istnieją pomiędzy płciami, jak wyglądają relacje, budować swoje zachowania w oparciu o te obserwacje, itp. Z czasem się dowie w jaki sposób się ludzie rozmnażają. Mnóstwo wiedzy dziecko zdobywa kiedy ma na codzień dostęp do
przekracza to odsetek skarżacych się na życie w bidulu czy nie ma jeszcze badań? Ja też chce się poskarżyć, bo czuje się pokrzywdzony, że wychowała mnie para ludzi mających mniej niż 1mln zł dochodu tygodniowego.


@grzegorz-zielinski: To się skarż, nikt ci nie broni. Jednak jeśli czemuś można zapobiec, to należy to zrobić.
Coraz więcej jest przypadków, w których dorośli wychowani przez parę homoseksualną, przyznają, że czują się pokrzywdzeni.


@Srala-Bartek: a skąd czerpiesz wiedzę o takich przypadkach? Z prasy konserwatynej i/lub katolickiej?:)

Był taki jeden, Cameron, co robił badania w oparciu o nekrologii homoseksualistów z prasy i wiesz co? Wykluczyli go z profesjonalnych stowarzyszeń za tendencyjne badania:)
a skąd czerpiesz wiedzę o takich przypadkach? Z prasy konserwatynej i/lub katolickiej?:)


@GilbertEatingGrape: Nie jestem katolikiem i nie czytam takiej prasy. Słyszałem o takich przypadkach w publicznych mediach i nie był to jeden reportaż, tylko rozłożone w czasie kolejne przypadki. Dlla wykopków każdy, kto jest inny od nich jest od razu lewakiem/katolem i #!$%@? wie czym jeszcze. Można mieć własne przekonania, wiecie? Zawsze musicie mieć kogoś, kto wam powie jak myśleć.