Wpis z mikrobloga

Wczoraj wydawało mi się, że wygrałem w życie gdy jakaś urocza nieznana mi łania się do mnie uśmiechnęła…


Później wieczorem dostałem SMS od DHL, że ktoś nadał paczkę na mój adres. Mam dziury w pamięci, ale mimo wszystko byłem zaskoczony, że nie pamiętam, iż coś zamawiałem. Wchodzę na allegro zobaczyć co zamówiłem(a może brat mi na konto wbił i coś zamówił - bywa). Nikt nic nie wie...

Stwierdziłem więc, że ktoś omyłkowo podał mój numer, zdarzają się pomyłki. Zapominam.

Coś nie dawało mi spokoju, rano sprawdzam śledzenie przesyłki i... Ląduje w moim mieście, takich pomyłek już nie ma.

Sprawdzam więc nadawcę - jakiś outlet z obuwiem. No w sumie muszę kupić buty… ale nie kupiłem - WTF?

Idąc tym tropem, jedynym logicznym wyjaśnieniem było to, że ktoś z rodziny mnie wyprzedził i mi je zamówił; dzięki - myślę.

Rano dzwoni kurier - paczkę mam; Mnie nie ma w domu, bo już wcześniej umówiony byłem... Podaję adres babci, bo blisko mieszka. Wracając z miasta odbieram paczkę.

Pierwsza myśl? Buty nie są takie niskie…

Oglądam paczkę bliżej, padają pierwsze podejrzenia co do nadawcy.

Zaglądam do środka i…

Wczoraj to był jednak tylko prolog mojego wygrywu. Mój los wraca na odpowiednie tory :D

@wykop: Dzięki za niespodziankę? :D #mademyday

#rogalstory #wygrywstory #wygryw #niespodzianka #dziecikukurydzy #lubiewielokropek #anonimwciagarogale xD

@Bialy_Mis: Mówiłem, że niczego nie zamawiałem!
anonim1133 - Wczoraj wydawało mi się, że wygrałem w życie gdy jakaś urocza nieznana m...

źródło: comment_em2y0tc6PIs6YXlq20KTREUUI4LRlsdm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz