Wpis z mikrobloga

Dostałem informację, że wysłali mi 1 power bank. Dostałem tracking number z informacją, żebym poczekał 2-3 dni zanim zacznę wyszukiwać przesyłkę. Ogólnie zamówiłem 6 rzeczy, jedna wysłana, jedna ma status awaiting shipment, pozostałe 4 mają status pending confirmation. Wszystko płacone jedną kartą, dwie pierwsze rzeczy od razu przeszły do awaiting shipment, kolejne już do pending confirmation. Pewnie jakbym płacił po dwie rzeczy z jednej karty, to nie byłoby na żadnej pozycji pending confirmation. Pewnie zauważyli za dużo płatności jedną kartą.

Inny power bank zamówiony u tego samego sprzedawcy już niestety nie poszedł, bo był zamawiany jako 3 rzecz i wskoczył na status pending confirmation. Ciekaw jestem czy jakbym zamówił teraz coś z inną kartą, to poszłoby bez problemu. Na razie się do nich nie odzywam, jak zacznie zbliżać się czas, który skośnookie mają na wysyłkę i sprawa dalej będzie wisieć, to się do nich odezwę.

Ktoś tam pisał, że będą cofać z racji na nadużycia, multikonta itp. Wydaje mi się, że na razie, to Oni chcą jedynie potwierdzenia płatności kartą i wszystko pójdzie do przodu.


#dhgate
  • 8
@WluBell: Spróbuję, ale dopiero jak kitajec wrzuci nową aukcje z power bankami, bo z linku powyżej niestety wszystko już wyprzedane. Napisał mi, że w ciągu kilku dni będzie nowa aukcja.